cnn_cenzura

Krasnoludki? Tak wygląda „wolność słowa” w lewackich mediach (WIDEO)

By Dział: Społeczeństwo | 7 marca 2017

Amerykańska telewizja CNN popisała się na cały świat.

Dziwny „zbieg okoliczności”. Telewizja CNN gwałtownie przerwała rozmowę z amerykańskim kongresmenem dokładnie w momencie kiedy zaczął on przytaczać policyjne statystyki dotyczące liczby przestępstw dokonywanych przez imigrantów.

Połączenie „urwało się” w chwili kiedy republikański kongresmen Scott Taylor, były komandos z Wirginii, zaczął mówić o tym, że 30 proc. śledztw prowadzonych przez FBI w sprawach o terroryzm dotyczy właśnie imigrantów. W tym momencie do akcji weszły jakieś „krasnoludki” i rozmowa została przerwana.

„I tak już chciałam kończyć naszą rozmowę, ale telewizyjne gremliny mnie wyręczyły” – skomentowała z uśmiechem nagłe przerwanie transmisji prowadząca Dana Bash.

„W ciągu kilku ostatnich tygodni widziałem 4 razy jak w CNN „nagle coś się psuje” dokładnie w momencie, kiedy ktoś zaczyna mówić coś, co nie jest po myśli redaktorów tej stacji. Dziwnym trafem program nie „zacina się” jakoś nigdy w czasie prognozy pogody albo relacji sportowych” – napisał jeden z internautów z Australii.

Zobacz także: To oni katowali chorego i krzyczeli: „Pierd…ć białych!” Ale CNN wie swoje: „to nie zło, to nie rasizm” (WIDEO)

Nowa Platforma 5Portali+1 Przeglądaj wygodnie aż sześć polskich serwisów informacyjnych na raz!

Reporters.pl

Powiązane artykuły

Podziel się z innymi: