pop_zboczeniec

Jak pop na Ukrainie wypędza diabły z prostytutek (WIDEO)

By Dział: Społeczeństwo W popularnych | 8 marca 2017

Seks-egzorcyzm?

Prawosławny pop Patriarchatu Moskiewskiego Ołeksandr Kaniewski z Charkowa – znany głosiciel wartości rodzinnych, moralności i „ruskiego świata” – okazał się miłośnikiem sado-maso. Nagrania z jego „igraszek” z prostytutkami obiegły ukraińskie media. Do swoich „egzorcyzmów” duchowny używa pejcza i innych akcesoriów z sex-shopu.

W swoich kazaniach pop Kaniewski wielokrotnie piętnował „zgniliznę moralną Zachodu” i homoseksualizm oraz wzywał swoje owieczki do wierności małżeńskiej. Ale najwyraźniej sado-maso i korzystanie przez księdza z usług prostytutek pod pojęcie „zgnilizny” nie podpada.

Przy okazji ukraińskie media przypominają, że pop Kaniewski jest też zdecydowanym zwolennikiem „ruskiego świata” i angażuje się politycznie na rzecz separatystów. Wydaje w 20 tys. egzemplarzy gazetę, w której sławi Rosję i Putina, a nawet „dawne wartości wychowawcze w sowieckich szkołach”.

A tak pop-zboczeniec „wychowuje” ukraińskie panienki. Jeśli ktoś nie ma czasu oglądać całego reportażu o tym „wybitnym duchownym” niech rozpocznie od 6:05 tego nagrania.

Zobacz także: „Ruski świat”. Zgadnijcie co tak sobie wyrywają (WIDEO)

Nowa Platforma 5Portali+1 Przeglądaj wygodnie aż sześć polskich serwisów informacyjnych na raz!

Reporters.pl

Powiązane artykuły

Podziel się z innymi: