“Po śmierci się przekonacie!” Fanatyczne szaleństwo Islamu (WIDEO)

By Dział: Społeczeństwo W popularnych | 19 października 2017

To właśnie takiej Europy u siebie nie chcemy. I takich “europejczyków”.

Niemiecki bloger Michael Stürzenberger – ten sam, którego władze Niemiec skazały na pół roku więzienia w zawieszeniu za to, że opublikował prawdziwe historyczne zdjęcie pokazujące islamskiego muftiego ściskającego dłoń Hitlera – wdał się na ulicy w Monachium w dyskusję religijną z grupą muzułmanów.

Właściwie dyskusją trudno to nazwać. Był to raczej atak islamskiej histerii. “Ten świat należy do Allaha! Wszystko do niego należy! Chcemy islamskiego świata! Allahu Akbar! Po śmierci się przekonacie, że miałem rację. Chciałbym wtedy widzieć wasze mordy. Kiedy anioł śmierci przyjdzie po wasze dusze!” – krzyczał fanatyczny islamista.

Potem przekonywał, że “Jezus Chrystus też był muzułmaninem bo nosił brodę i pościł jak muzułmanie”. A kiedy islamista zobaczył, że niektórzy świadkowie tej “dyskusji” się z niego śmieją, wściekł się jeszcze bardziej.


“W was jest diabeł, który wami kieruje! Allah was ukarze, wy mrówki, wy tępe zwierzęta! Zaraz was pozabijam! Allah tego chce! Jestem gotów zabijać! Będę zabijać!” – zagroził muzułmanin i po opluciu butów swojego rozmówcy odszedł. Obecna na miejscu niemiecka policja nie zatrzymała go, oczywiście, ani za “mowę nienawiści”, ani za grożenie ludziom śmiercią.


Reporters.pl


Czytane w tym tygodniu

Sorry. No data so far.

To dziś jest na TOP-ie!

To najczęściej czytacie!

Obserwuj tę stronę
FollowFollowFollow