I ty zostaniesz islamistą. Każą uczniom “pielgrzymować jako muzułmanie do Mekki”!

By Dział: Społeczeństwo W popularnych | 19 października 2017

Najnowszy wynalazek multi-kulti w zachodnich szkołach.

Rodzice uczniów są w szoku. Dyrekcja amerykańskich szkół publicznych wymyśliła bowiem dla ich pociech nowy rodzaj zadania, którego celem ma być przerobienie wszystkich na muzułmanów – donosi Fox News.

“W ramach naszego projektu edukacyjnego Islamski Świat będziecie w grupach inscenizować islamską pielgrzymkę hadż do świętego miasta Mekka. Każde z was będzie członkiem grupy muzułmańskich pielgrzymów wyruszających do Mekki z jednego z ośmiu islamskich miast i regionów” – głosi treść zadania dla uczniów w Newton Public Schools.

Jako jedno z tych islamskich miast wymieniono Jerozolimę, o którą od dawna toczy się konflikt między Żydami i muzułmanami. Udając muzułmańskich pielgrzymów uczniowie mają rozbijać specjalne namioty i zawieszać na nich wycinki prasowe z informacjami o islamskim dziedzictwie “ich” miast.


“To oburzająca islamska indoktrynacja” – oburza się ojciec jednej z białych uczennic ze stanu Massachusetts, której także kazano udawać muzułmankę. Według niego, nauczyciel w Newton jednoznacznie przedstawia też uczniom Jerozolimę jako miasto wyłącznie muzułmańskie.

Z kolei na lekcji pod tytułem “Rozszerzanie się Islamu na świecie” krwawą ekspansję muzułmanów na przestrzeni dziejów nauczyciel opisywał słowami, że “zachowywali się oni bardzo przyzwoicie”. Rodzice uczniów protestują, ale dyrekcja szkół nie chce z nimi rozmawiać. Milczą też organizacje lewackie, zawsze tak bardzo czułe na punkcie świeckiego nauczania.


A może by w tak w ramach nauczania historii kazać uczniom inscenizować średniowieczną pielgrzymkę chrześcijan do Ziemi Świętej? Bo o inscenizacji Wypraw Krzyżowych nawet boimy się pomyśleć.


Reporters.pl

Czytane w tym tygodniu

To dziś jest na TOP-ie!

To najczęściej czytacie!

Obserwuj tę stronę
FollowFollowFollow