Dyktator Kim Dzong Un chodzi po Nowym Jorku! Oto reakcje (WIDEO)

By Dział: Ciekawostki Społeczeństwo W popularnych | 25 października 2017

“Niech cię Bóg błogosławi!”

To nie ważne, że komunistyczny przywódca Korei Północnej raz po raz grozi, iż zmiecie Amerykę z powierzchni ziemi swoimi rakietami nuklearnymi i że wojna z USA wisi na włosku. Kiedy pojawił się na Times Square i chodził po ulicach Nowego Jorku przez 10 godzin w towarzystwie ochroniarza, wywoływał entuzjazm, radość i życzliwe zaciekawienie.

Oczywiście tylko wśród tych, którzy uwierzyli, że to prawdziwy Kim Dzong Un, ale ze smutkiem stwierdzamy, że – jak widać na nagraniu – nie było ich mało. Szczególnie radośnie pozdrawiali krwawego zbrodniarza Murzyni, bijąc mu brawo i obejmując się z nim. “Taka jestem szczęśliwa! Niech cię Bóg błogosławi!” – wzruszała się jakaś kobieta.

Dwie rzeczy wynikają z tego zdumiewającego eksperymentu. Po pierwsze – jak mało orientują się we współczesnym świecie ludzie, którzy wierzą, że ktoś taki jak Kim Dzong Un może rzeczywiście pojawić się na amerykańskiej ulicy.


A po drugie – jak niski jest poziom identyfikacji mniejszości narodowych w Stanach Zjednoczonych z własnym krajem, kiedy jego najgorszy wróg jest przez nie tak radośnie witany. Nienawidzi Trumpa? Chce zniszczyć USA? Super!


Reporters.pl


Czytane w tym tygodniu

Sorry. No data so far.

To dziś jest na TOP-ie!

To najczęściej czytacie!

Obserwuj tę stronę
FollowFollowFollow