Obłąkani “wojownicy nadziei”. Ponad połowa imigrantów chora psychicznie! “Nie leczyć. To rasizm”

Wyniki badań przeprowadzonych przez włoskich psychologów szokują. Tymczasem brytyjska premier uważa, że zamykanie obłąkanych imigrantów w psychiatrykach to “dyskryminacja rasowa”.

Aż 54 proc. imigrantów we Włoszech cierpi na zaburzenia psychiczne powodujące agresywne zachowania i postawy psychotyczne, skutkujące brakiem wrażliwości na normy społeczne i ostrą pobudliwością – wynika z cytowanych przez Breitbart badań przeprowadzonych przez psychologów z Padwy zrzeszonych w organizacji Street Psychologists.

“Zazwyczaj są to klasyczne symptomy PTSD – zespołu stresu pourazowego” – ocenia jeden z autorów opracowania, Cristiano Draghi po przebadaniu imigrantów z Nigerii, Gambii, Gwinei i Wybrzeża Kości Słoniowej.

Z kolei uczestnicząca w badaniu szefowa Street Psychologists – Laura Baccaro poinformowała, że miało ono na celu zrozumienie dlaczego imigranci zachowują się tak agresywnie i w jaki sposób temu zaradzić.


“Badając osoby ubiegające się o azyl stwierdziliśmy, że większość z nich wykazuje niezwykle groźne zaburzenia, które w nieunikniony sposób prowadzą do agresywnych postaw i skutkują odrzuceniem jakichkolwiek form integracji ze społeczeństwem” – wyjaśnia psycholog.

“W ekstremalnych przypadkach ci imigranci stanowią realne zagrożenie dla społeczeństwa. Jeśli ich nie leczyć, będą wykazywać postawy psychotyczne i skrajny brak adaptacji społecznej” – potwierdza Draghi i zapowiada, że wyniki badań zostaną oficjalnie przedstawione w najbliższy piątek na Uniwersytecie w Padwie.


Potwierdzają one to, co już w ubiegłym roku ustalili psychiatrzy z Karolinska Institute i University College London, którzy opublikowali na ten temat artykuł w British Medical Journal. Według nich, przebadani przez nich imigranci w Szwecji są schizofrenikami 3 razy częściej niż sami Szwedzi.


Z kolei badania w Wielkiej Brytanii wykazały, że czarnoskórzy aż 6 razy częściej cierpią tam na różne psychozy i zachowania maniakalne niż biali Brytyjczycy – informował dr James Thompson z UCL Psychological Services. “Takie osoby, głównie z Afryki, często mordują” – przyznał.

Niestety, ofiarami imigranckich szaleńców zaczynają padać także sami lekarze. M.in. dr Jeroen Ensink został zadźgany nożem przed własnym domem w Londynie przez chorego na schizofrenię 23-letniego studenta z Nigerii, Femi Nandapa. Wcześniej – również w Londynie – kolejny lekarz został zabity nożem przez imigranta z Somalii.

Tymczasem – wbrew ewidentnym naukowym dowodom – premier Theresa May zapowiedziała, że zmieni obecne prawo dot. zdrowia psychicznego – Mental Health Act, gdyż jest ono “dyskryminujące rasowo dla czarnych”. Są oni bowiem 6 razy częściej poddawani przymusowemu leczeniu psychiatrycznemu niż biali.

Są 6 razy częściej leczeni bo 6 razy częściej chorują! – ta prosta prawda najwyraźniej przekracza intelektualne możliwości pojmowania brytyjskiej premier.

Reporters.pl

Czytane w tym tygodniu

Sorry. No data so far.

To dziś jest na TOP-ie!

To najczęściej czytacie!

Obserwuj tę stronę
FollowFollowFollow