Murzyn powala pięścią kobietę. Leży nieprzytomna. Świadkowie? Robią sobie z nią fotki (WIDEO)

Ludzkie bydło – to jedyne określenie, które ciśnie się na usta.

Szokujący brutalny atak i równie szokująca reakcja świadków pobicia. W amerykańskim Pittsburghu Murzyn zaatakował na ulicy przypadkową kobietę. Podciął ją i zdzielił pięścią w twarz. Taka lokalna zabawa czarnoskórych zwana wśród nich potocznie “knockout game”.

Uderzona pada na chodnik i traci przytomność. Leży nieruchomo, a dookoła zaczynają gromadzić się świadkowie – młodzi mężczyźni i nastolatkowie. Co robią? Czy udzielają jej pomocy? Dzwonią na alarmowy numer 911? Wzywają policję i pogotowie? Skąd.

Jak na komendę wyciągają smartfony i zaczynają filmować. Jeden z nich schyla się i zabiera nieprzytomnej komórkę. Potem – jak podała lokalna telewizja CBS Pittsburgh – nastąpił jeszcze bardziej szokujący moment: jeden z nastolatków ułożył się obok ofiary i zaczął sobie robić z nią selfie.


Na szczęście, w końcu kobieta sama odzyskała przytomność, wstała i odeszła. Dziennikarze CBS odnaleźli ją, ale nie chciała z nimi rozmawiać. Jej matka mówi, że córka boi się, iż jeśli coś powie to zostanie zabita. Nie chce nawet pokazać twarzy.

Policja wszczęła śledztwo. Na razie nikogo nie zatrzymała, ale twierdzi, że chyba udało się już zidentyfikować podejrzanego. Dodajmy, że w Pittsburghu Murzyni stanowią tylko 25 proc. mieszkańców, ale to właśnie oni dokonują ponad 80 proc. zabójstw w mieście – poinformował kapitan miejscowej policji Nate Harper.Niedawno informowaliśmy o równie szokującym zachowaniu amerykańskich nastolatków na Florydzie. Zobacz: “O! Właśnie umarł…” Nastolatki miały ubaw filmując tonącego inwalidę (WIDEO).

Reporters.pl

Czytane w tym tygodniu

Sorry. No data so far.

To dziś jest na TOP-ie!

To najczęściej czytacie!

Obserwuj tę stronę
FollowFollowFollow