Było tylko siedmiu nas, ona jedna, ciemny las…

By Dział: Przestępczość i Terror Społeczeństwo | 31 października 2017

Patrz, gdzie biegniesz, niemiecka kobieto – radzi telewizja.

Na skutek muzułmańskiej inwazji kobiecy jogging przeżywa w Niemczech nie najlepsze chwile. Zamiast zyskać zdrowie na świeżym powietrzu, można je bezpowrotnie stracić. A nawet życie. Młoda biegaczka w parku Bottrop w Nadrenii Północnej – Westfalii miała w ubiegłym tygodniu pecha. Wpadła w lesie od razu na siedmiu imigrantów.

Jak podaje cytowana przez Voice of Europe niemiecka policja z Recklinghausen, “napastnicy w wieku ok. 18 lat, mówiący łamaną niemczyzną” zrobili sobie ze swojej ofiary zabawę – bili ją, a kiedy się przewracała – kazali wstawać i bili dalej. Co ciekawe – tym razem nie zgwałcili. Kobieta z poważnymi obrażeniami została jednak odwieziona do szpitala.

A oto kilka podobnych ataków w Niemczech, do których doszło w okresie zaledwie dwóch miesięcy br. To znaczy tylko tych, o których doniosły niemieckie media, bo wiemy przecież jak niechętnie one na ten temat informują:


25 sierpnia – joggerka zaatakowana przez “ciemnoskórego obcokrajowca” w Bürstadt. Zdołała mu się wyrwać, ale została ranna i trafiła do szpitala. 2 września – joggerka zgwałcona i niemal zakatowana na śmierć przez “mężczyznę o południowym wyglądzie, ciemnych włosach i z czarną brodą” w Lipsku.

10 września – młoda joggerka zgwałcona koło jeziora Simssee przez 34-letniego Nigeryjczyka, któremu wprawdzie wcześniej odmówiono azylu, ale go nie deportowano. 25 października – 26-letnia joggerka zgwałcona w Neu-Ulm przez “mężczyznę o arabskim wyglądzie”. W marcu inna biegaczka w parku w Berlinie otrzymała cegłą w głowę od “podejrzanego obcokrajowca”.


Sprawców ataków na kobiety na ogół nie udaje się schwytać, a kiedy się udaje – i tak poprawny politycznie sąd wymierza im zawsze żenująco niskie wyroki, wynajdując tysiące okoliczności łagodzących – a to trudne dzieciństwo, a to traumę wojenną, a to depresję, a to “nieświadomość różnic kulturowych”.


W zamian niemiecka telewizja RTL nadaje filmowe poradniki dla kobiet uprawiających jogging, aby “wybierały bezpieczne trasy”, “były czujne” i “zachowywały bezpieczny dystans 7-miu metrów”. Tylko kto powie, gdzie jest “bezpiecznie”, a gdzie nie i co pomoże “dystans 7-miu metrów”, jeśli ich też jest 7-miu?

Reporters.pl

Czytane w tym tygodniu

Sorry. No data so far.

To dziś jest na TOP-ie!

To najczęściej czytacie!

Obserwuj tę stronę
FollowFollowFollow