Islam Merkeland 2017. Przywykajcie, niemieckie dzieci (WIDEO)

By Dział: Społeczeństwo W popularnych | 3 listopada 2017

Tak wygląda nowy plac zabaw w Berlinie.

Zbudowały go lewicowe władze niemieckiej stolicy w dzielnicy Neukölln, która – teoretycznie – też jest jeszcze niemiecka, ale praktycznie już muzułmańska, zasiedlana masowo przez imigrantów, głównie z Turcji i nazywana “małym Stambułem”.

“Świetny pomysł. To pomoże w lepszej integracji dzieci w naszym wielokulturowym społeczeństwie” – piszą zwolennicy multi-kulti. W ich wersji owa “integracja” nie polega jednak na tym, że imigranci adaptują się do niemieckich realiów, tylko Niemcy mają przyjąć zwyczaje, styl życia, a z czasem także religię islamską.

W jakiś zdumiewający sposób nie kłóci się to z lewackim światopoglądem, zgodnie z którym religia nie powinna być obecna w życiu publicznym. Owszem – chrześcijańska nie może. Gdyby ktoś wpadł na pomysł postawienia tam zabawkowego kościółka z krzyżem i dzwonnicą wybuchłby straszny skandal.


Ale muzułmański meczet z półksiężycem i otaczającymi go minaretami? Jak najbardziej! Dodajmy, że w niektórych lokalnych szkołach podstawowych – w ramach tej “integracji” – uczniowie są zmuszeni do odmawiania muzułmańskich modlitw.

Czekamy jeszcze na plac zabaw dla wyznawców satanizmu – wtedy będzie już multi-kulti na całego. Bawcie się dzieci. I przywykajcie do kultury nowych panów.Reporters.pl

Czytane w tym tygodniu

To dziś jest na TOP-ie!

To najczęściej czytacie!

Obserwuj tę stronę
FollowFollowFollow