“Nie przepraszaj, że jesteś biały” – to “mowa nienawiści”! Policja wszczęła śledztwo

By Dział: Społeczeństwo | 3 listopada 2017

Zabawna happeningowa akcja wywołała wściekłość lewackiego mainstreamu w USA.

Czy jest coś złego lub obraźliwego w haśle: “Kochaj siebie takim jakim jesteś! Nie przepraszaj, że jesteś biały”? Dla zdrowego psychicznie człowieka – nie. Ale wyprane medialną propagandą umysły ludzi z Antify i pokrewnych jej organizacji nie są umysłami zdrowych ludzi. Kiedy plakat tej treści pojawił na Boston College – wybuchła histeria: “To hańba!”, “To wstyd!” – pisano.

Gorzej, że również kierownictwo policji z Bostonu wykazało się poważnymi zaburzeniami psychicznymi, gdyż – jak podaje portal Squawker – wszczęto w tej sprawie oficjalne śledztwo z paragrafu o “mowie nienawiści”.

Natchnęło to znany ze swojej politycznej niepoprawności imageboard 4Chan do zainicjowania w USA ogólnokrajowej akcji “Bycie białym jest OK” (It’s OK to Be White). Każdy może sobie wydrukować plakat tej treści i powiesić go w miejscu publicznym.


Organizatorzy nie ukrywają, że ich celem było rozwścieczenie lewackich mediów i sprowokowanie białych działaczy Antify do wygłaszania komentarzy, że “bycie białym wcale nie jest OK”, czyli doprowadzenie lewackiego myślenia do kompletnego absurdu.

I udało się. Fora internetowe roją się już od wpisów oburzonych miłośników poprawności politycznej i tylko czekać kiedy na organizatorów tej akcji rzucą się mainstreamowe media typu CNN lub New York Times oraz gorliwa lokalna policja.


Czytaj także: To nie nazizm: “Biali to podludzie z defektem genetycznym! Trzeba ich wymazać!” (WIDEO).


Reporters.pl

Obserwuj tę stronę
FollowFollowFollow