Wabiła dzieci dla pedofilów. Teraz tłuką ją w każdym więzieniu (FOTO)

By Dział: Przestępczość i Terror | 6 listopada 2017

Współwięźniowie sami wymierzają sprawiedliwość zwyrodniałej pomocnicy gangu pedofilów z Azji.

23-letnia Carolann Gallon, matka dwójki dzieci, nie ma życia w żadnym więzieniu. Brytyjskie władze przenoszą ją z jednego do drugiego, ale w każdym spotyka ją to samo – lincz ze strony innych osadzonych – podaje Daily Express.

Kobieta odbywa wyrok za udział w działającym w Newcastle gangu pedofilów z Azji, dla którego porywała i odurzała narkotykami i alkoholem młode dziewczęta. Potem ofiary były gwałcone. Łącznie z jej rąk ucierpiało kilkaset dziewcząt, w większości wychowanek domów dziecka.

W ramach wielkiej Operacji Shleter za kratki trafiło w tej sprawie 17-tu gwałcicieli, choć wiadomo, że cały gang liczył co najmniej 40-tu członków – głównie urodzonych w Wielkiej Brytanii potomków imigrantów z Pakistanu, Indii, Iranu, Iraku, Bangladeszu i Turcji.


Ale to właśnie Brytyjka Gallon była kluczową postacią w tej groźnej bandzie. To ona była odpowiedzialna za wabienie nieletnich ofiar na imprezy, odurzanie ich i wydawanie w łapy arabskich pedofilów.


Początkowo osadzono ją w więzieniu w Low Newton ze słynną seryjną morderczynią Rose West. Ale nie zagrzała tam długo miejsca. Została pobita i przeniesiona do więzienia w hrabstwie Cheshire. Kiedy jednak tamtejsi więźniowie dowiedzieli się kim jest ich nowa towarzyszka i czego się dopuściła, prześladowania i bicie rozpoczęły się od nowa.


“Kiedy dzwoni do mnie, nieustannie płacze. Przenoszą ją z miejsca na miejsce, ale wszędzie jest atakowana. Jestem bezradny” – mówi jej ojciec-inwalida Jimmy Gallon. Według niego, jego córka była niewinna i sama padła ofiarą gwałcicieli. “Ona po prostu zeszła na złą drogę, a oni ją wykorzystywali. Nie miała świadomości, co robi” – zapewnia.

Reporters.pl

Czytane w tym tygodniu

To dziś jest na TOP-ie!

To najczęściej czytacie!

Obserwuj tę stronę
FollowFollowFollow