Islam Kazirodczy: małżeństwa z córkami i noworodkami

By Dział: Społeczeństwo W popularnych | 6 listopada 2017

“Kulturowe ubogacenie” coraz głośniej puka do Europy. Tym razem w temacie seksu i małżeństwa.

Czołowy salaficki duchowny z Egiptu Mazen Al-Sersawi ogłosił, że islam pozwala mężczyznom  uprawiać seks ze swoimi nieślubnymi córkami, a nawet żenić się z nimi. Według niego, jest to dozwolone, gdyż “córki z nieprawego łoża nie są oficjalnie przypisane ojcu”. To samo ogłosił wcześniej imam Al-Sahfi.

Al-Sersawi, który jest wykładowcą na najbardziej prestiżowej muzułmańskiej uczelni w Egipcie Al-Azhar głosi te swoje “religijne prawdy” już od dawna. Uważa on, że córka poczęta w wyniku cudzołóstwa nie jest w rzeczywistości córką mężczyzny, który ją spłodził – prawo szariatu “nie przypisuje” jej do ojca. Dlatego może on uprawiać z nią seks i nie jest to kazirodztwo.

Przypomnijmy, że na początku br. inny islamski duchowny – Muftah Mohammad Maarouf oświadczył w czasie telewizyjnej dyskusji, że trzeba koniecznie obniżyć dopuszczalny wiek zawierania związków małżeńskich, aby śluby mogły brać również noworodki. Nietrudno przewidzieć, że arabscy pedofile będą tym pomysłem zachwyceni.


Zobaczcie także inne “mądrości” głoszone przez islamskich “myślicieli”: Arabski uczony równa z ziemią Kopernika (WIDEO) i “Intelektualne nawadnianie nasieniem” (WIDEO).


Reporters.pl


Obserwuj tę stronę
FollowFollowFollow