Pyton i wielki nietoperz w śmiertelnym uścisku! (WIDEO)

By Dział: Ciekawostki W popularnych | 7 listopada 2017

Niesamowite nagranie z Australii.

Widzimy nas nim jak w pobliżu Brisbane pyton dywanowy i nietoperz wiszą na drzewie w zwarciu, które dla pytona wcale nie zakończyło się sukcesem. Walka była, oczywiście, na śmierć i życie i pytonowi udało się w końcu zadusić nietoperza.

Co z tego, kiedy nie był potem w stanie go pożreć. Na przeszkodzie stanęły ostre pazury i nieporęczne, spiczaste skrzydła nietoperza, których pyton nijak nie mógł przełknąć. W końcu po półgodzinnych zmaganiach wąż poddał się. Wyrzucił nietoperza na ziemię i odpełzł – opowiada Daily Mail Australia świadek tego zdarzenia Tony Morrison z Redland’s Snake Catcher.

Według niego, pytony na tych terenach nie należą do rzadkości, ale nie stanowią raczej zagrożenia dla ludzi. Mimo to lokalne służby przyrodnicze postanowiły schwytać tego “pechowego” gada i przenieść z dala od drogi, w głąb buszu.


Małe dzieci chodzą bowiem tamtędy do szkoły i kto wie co mogłoby strzelić do głowy głodnemu pytonowi, któremu taki obiad z nietoperza przeszedł koło nosa? Zobacz także: Pulsujące mackowate stworzenia atakują Australię! (WIDEO, FOTO).


Reporters.pl


Czytane w tym tygodniu

Sorry. No data so far.

To dziś jest na TOP-ie!

To najczęściej czytacie!

Obserwuj tę stronę
FollowFollowFollow