Polka z Niemiec: “Mój syn nie odrobi tego islamskiego zadania. Jesteśmy katolikami!” (FOTO)

By Dział: Społeczeństwo W popularnych | 10 listopada 2017

W niemieckich szkołach wprowadzono muzułmańskie pranie mózgu uczniów.

Na lekcji religii w niemieckiej szkole zadano dzieciom zadanie dotyczące tzw. szahady – muzułmańskiego wyznania wiary, którego trzykrotne powtórzenie oznacza przyjęcie islamu przez daną osobę – informuje oburzona matka jednego z uczniów, Polka od 30-tu lat mieszkająca w Niemczech.

“Nie ma boga prócz Boga jedynego, a Mahomet jest jego Prorokiem” – brzmi tekst islamskiej szahady, którą zadał uczniom niemiecki nauczyciel. “Mój syn nie odrobi tego zadania, gdyż jest katolikiem, a nie muzułmaninem” – odpisała nauczycielowi na marginesie pracy domowej pani Joanna – informuje na Facebooku jej znajomy Mariusz Klonowski.

“Teraz pewnie odwiedzi ja Jugendamt (niemiecki Urząd ds. Młodzieży – red.) w towarzystwie imama. Takie realia w Niemczech. Nie wysyłajcie swoich dzieci do niemieckich szkół! Dzieci stają się muzułmanami nawet o tym nie wiedząc” – pisze autor.


Co ciekawe – to zadanie domowe nie zostało zadane na lekcji etyki, co można by jeszcze jakoś tłumaczyć względami poznawczymi, ale na lekcji religii. Najwyraźniej dla frau Merkel i jej niemieckich urzędników nie ma już Boga oprócz Allaha, a Mahomet jest ich prorokiem. Partia Merkel CDU – chrześcijańska demokracja – już dawno powinna zmienić nazwę na Chrześcijańska Dekoracja.

Dodajmy, że w ramach szkolnych zajęć w niemieckich szkołach są też obowiązkowe wizyty w meczetach. I biada tym rodzicom, którzy się na to nie zgodzą. Czytaj: To koniec Niemiec? Zaczęli karać grzywnami za niechodzenie do meczetu.Reporters.pl

Czytane w tym tygodniu

Sorry. No data so far.

To dziś jest na TOP-ie!

To najczęściej czytacie!

Obserwuj tę stronę
FollowFollowFollow