Niemcy: imigrant zgwałcił w ZOO kucyka!

By Dział: Przestępczość i Terror W popularnych | 11 listopada 2017

Kozy, osły i pół tuzina owiec w berlińskim dziecięcym ZOO ma prawo czuć się zagrożone.

23-letni imigrant z Syrii zgwałcił małego kucyka w berlińskim dziecięcym ZOO Park Görlitz – donosi “Berliner Morgenpost”. Pracownik parku opiekujący się zwierzętami potwierdza, że gwałt na kucyku miał miejsce w ostatni piątek, w biały dzień, na oczach rodziców spacerujących z dziećmi i ludzi uprawiających tam jogging.

To właśnie jedna z opiekunek, która wybrała się na spacer z małym chłopcem sfotografowała scenę gwałtu i wezwała pracowników parku, a ci zawiadomili policję. Kobieta nie chce opowiadać gazecie szczegółów, gdyż mówi, że “scena ta była zbyt traumatyczna”.

Kiedy “amator kucyków” stwierdził, że jest fotografowany, porzucił zwierzę i skrył się w parku. Funkcjonariusze ustalili jednak jego tożsamość na podstawie zdjęcia. To 23-letni imigrant z Syrii. “Nigdy wcześniej nie spotkaliśmy się z czymś takim” – przyznaje zaszokowane kierownictwo parku.


Przeciwko Syryjczykowi toczy się postępowanie o złamanie przepisów o dobrostanie zwierząt i wywołanie zgorszenia poprzez publiczne uprawianie seksu. Imigrantowi grozi do trzech lat więzienia, jeśli zostanie udowodnione, że “na skutek gwałtu kucyk cierpiał ból”.

Tylko jak to udowodnić? Przecież kucyk się nie poskarży. W dziecięcym ZOO w Berlinie mieszkają dwa kucyki, dwa osły, pół tuzina owiec i kóz oraz kilkadziesiąt kurcząt, kaczek i królików. Od tej pory wszystkie powinny się mieć na baczności.


Reporters.pl


Obserwuj tę stronę
FollowFollowFollow