Mord psychiczny na 2-latkach! Oto co robią z dziećmi w UK

By Dział: Społeczeństwo W popularnych | 14 listopada 2017

Jeśli macie jeszcze wątpliwości, że lewacka cywilizacja śmierci prowadzi świat ku zagładzie.

Drag Queen – obsceniczna postać mężczyzny w przebraniu kobiety, z wyzywającym makijażem i w perwersyjnym stroju – będzie czytać dzieciom w brytyjskich żłobkach i przedszkolach o tym, że nie są takiej płci, jak im się zdaje i zachęcać, aby ją zmieniły – donosi Evening Standard.

Odrażająca “akcja edukacyjna” jest realizowana przez organizację z Bristolu – Drag Queen Story Time za zgodą lewackich władz edukacyjnych Wielkiej Brytanii. Pomysłodawca tej akcji Thomas Canham z Uniwerystetu Bristolskiego mówi, że ma ona n celu “zapoznanie dzieci z problematyką transgenderową oraz walkę z mizoginizmem, homofobią i rasizmem”.

Podobne akcje rozpoczęto zresztą już wcześniej w Stanach Zjednoczonych pod nazwą Drag Queen Story Hour. “Te akcje są potrzebne, aby już najmniejsze dzieci mogły zapoznać się z osobami przeciwstawiającymi się sztywnym ograniczeniom płci” – cytuje brytyjska gazeta dyrektorów przedszkoli.


“Słuchaczami” tych perwersyjnych wykładów są dzieci w wieku 2-3 lata. “Chodzi o to, aby już na samym początku ukształtować dzieci przeciwko zbrodniom nienawiści” – uzasadniają organizatorzy. Przerażeni rodzice uważają jednak, że jest to sianie zamętu w głowach małych dzieci i wypaczanie ich normalnie i naturalnie kształtowanej wizji świata i ludzi.

“To dezorientuje małe dzieci co do ich własnej tożsamości seksualnej. Wmawia się im, że bycie transseksualistą jest czymś fajnym i normalnym” – ocenia Dilys Daws, dziecięca psycholog, autorka książki “Droga do twojego dziecka”.


W czasie tego prania mózgu małych dzieci wmawia się im, że powinny zmienić płeć, co w sytuacji gdyby pozwolono im normalnie się rozwijać w ogóle nie przyszłoby im do głowy – uważa psycholog.


Tymczasem rozpoczęte w maju br. transgenderowe sesje objęły już kilkadziesiąt żłobków i przedszkoli w Wielkiej Brytanii i akcja ciągle się rozszerza. W ramach tych zajęć dzieci uczone są też malowania twarzy i przyuczane do zakładania ubrań płci przeciwnej.

“Pokazując mężczyzn przebierających się za kobiety i odwrotnie uczymy dzieci przeciwstawiania się sztywnym ograniczeniom płciowym i wyobrażania sobie siebie bez żadnych ograniczeń” – tłumaczy June O’Sullivan, szefowa organizacji, która prowadzi tę akcję.

“Bardzo dobrze jest wystawiać bardzo małe dzieci na kontakt z mężczyznami przebranymi za kobiety, gdyż w tym wieku chłoną to one natychmiast” – mówią w rozmowie z BBC organizatorzy.

“Biada światu z powodu zgorszeń! Muszą wprawdzie przyjść zgorszenia, lecz biada człowiekowi, przez którego dokonuje się zgorszenie” – czytamy w Ewangelii św. Mateusza. A Chrystus ostrzegł: “Kto gorszy maluczkich, lepiej zawiesić mu kamień młyński na szyi i rzucić go w morze!”

Reporters.pl

Obserwuj tę stronę
FollowFollowFollow