Wezwać psychiatrę! A może egzorcystę? “Czarny Lenin” przemawia do separatystów w Doniecku (WIDEO)

By Dział: Polityka Społeczeństwo W popularnych | 14 listopada 2017

Komentarz w zasadzie niepotrzebny, ale warto na człowieka popatrzeć.

Przetłumaczyliśmy to wystąpienie słynnego Benesa Ajo, obywatela Łotwy zwanego “Czarnym Leninem”, który uciekł z tego kraju oskarżony o próbę dokonania rosyjskiego przewrotu i przyłączył się do separatystów w Donbasie, z czasem stając się jednym z ich głównych ideologów.

Oto co ma do powiedzenia ludowi Donbasu “Czarny Lenin”, który wystąpił na uroczystym wiecu z okazji rocznicy komunistycznej Rewolucji Październikowej: “Towarzysze! Niech żyje wielka Rewolucja Październikowa! To wydarzenie odegrało nie tylko wielką rolę w historii Rosji, ale w historii całej postępowo myślącej ludzkości! To wydarzenie wstrząsnęło całym światem!

Naród Rosji miał szczęście, że na czele bolszewików stanął wielki Włodzimierz Iljicz Lenin. To on wysunął hasło, że sowieci powinni przejąć władzę w swoje ręce. A naród Donbasu poparł bolszewików i odebrał nasze fabryki euro-amerykańskim imperialistom, którzy eksploatowali naszych robotników i nie przestrzegali norm bezpieczeństwa, na skutek czego ciągle były wybuchy (sic!).


Towarzysze! My zwyciężymy! I to co się obecnie dzieje w Donbasie – to rosyjska narodowa rewolucja wyzwoleńcza. I wierzę, że przekształci się ona w rewolucję światową, jak to miało miejsce w wielu krajach. Narody DNR, LNR, Rosji i Ukrainy obalą kijowską juntę, a potem wyeksportujemy ideę bolszewizmu na cały obszar post-sowiecki”.

Mówił jeszcze coś dalej, ale poziom żenady stał się nieznośny chyba nawet dla organizatorów tego wiecu, więc na wszelki wypadek zagłuszyli “Czarnego Lenina” oklaskami i okrzykami “Hura! Hura!” Boże, jak to dobrze, że ci schizole i popierająca ich prymitywna dzicz są 1500 km od nas.


Reporters.pl


Czytane w tym tygodniu

Sorry. No data so far.

To dziś jest na TOP-ie!

To najczęściej czytacie!

Obserwuj tę stronę
FollowFollowFollow