Wypadł z 9-go piętra! Otrzepał się i poszedł pić dalej

By Dział: Przestępczość i Terror W popularnych | 15 listopada 2017

Mówi się, że pijany ma zawsze szczęście. Nie wiemy, czy zawsze, ale tym razem to był jakiś cud.

Jak podaje rosyjska telewizja 360TV, 37-letni mieszkaniec dzielnicy Nowo-Pierediełkino na zachodzie Moskwy wyleciał z okna własnego mieszkania 12 listopada br. I kiedy świadkowie tego zdarzenia byli przekonani, że pozostała już po nim tylko mokra plama na chodniku, mężczyzna nieoczekiwanie wstał, otrzepał się z kurzu i wrócił dalej pić do mieszkania.

Co ciekawe – wezwał też policję, jednak kiedy ta pojawiła się na miejscu był już tak pijany, że nie pamiętał po co ją właściwie wezwał. Przyjechała też ekipa pogotowia, która stwierdziła u mężczyzny pęknięcia żeber i kilka pomniejszych ran i zabrała go do szpitala.

Rosyjscy policjanci, którzy niejedno już w życiu widzieli przyznają, że pierwszy raz mieli do czynienia z takim zdumiewającym przypadkiem. Jak podaje Lenta.ru, we wrześniu br. w Irkucku dziewczyna wypadła z okna na 15-ym piętrze i również przeżyła lądując na dachu zaparkowanego pod domem Lexusa.


Ona jednak jest w stanie ciężkim, choć też pewnie z tego wyjdzie. Z podobnych zdarzeń zobacz także: Mężczyzna z płonącą głową zakłócił randkę w Rosji (WIDEO 18+).

Reporters.pl


Czytane w tym tygodniu

Sorry. No data so far.

To dziś jest na TOP-ie!

To najczęściej czytacie!

Obserwuj tę stronę
FollowFollowFollow