Zamordował 2-dniową córeczkę. Cela sama wymierza sprawiedliwość!

By Dział: Przestępczość i Terror | 15 listopada 2017

Takich rzeczy w więzieniu się nie przebacza.

Liam Deane, skazany na dożywocie za brutalne zamordowanie swojej 2-dniowej córeczki Luny, został właśnie znaleziony martwy w celi więzienia w brytyjskim Leeds. Nie ma żadnych wątpliwości – zakatowali go koledzy z celi.

22-letni mężczyzna przyznał podczas rozprawy sądowej, że “zdenerwował się, gdyż nie mógł opanować płaczącego dziecka”. Więc je zabił. Zakatował dziewczynkę bijąc ją w głowę i twarz. Dziecko zmarło w szpitalu w wyniku urazów mózgu, ciała i twarzy – podaje The Sun.

Kiedy koledzy z celi dowiedzieli się za co siedzi, mógł w zasadzie natychmiast zacząć żegnać się z życiem. Pewnych rzeczy w więzieniu się nie wybacza. Śledczy nie mają wątpliwości, że był to samosąd. Jako głównego podejrzanego zatrzymano już jego kolegę z celi Johna Westlanda, który jednak nie przyznaje się do winy – podaje BBC.


O tym, że dla niektórych skazanych wyrok śmierci byłby chyba lepszy niż życie za kratkami przekonała się także osadzona Carolann Gallon, skazana za to, że masowo wabiła małe dzieci w ręce muzułmańskiej szajki zboczeńców. Czytaj: Wabiła dzieci dla pedofilów. Teraz tłuką ją w każdym więzieniu (FOTO).

Reporters.pl


Czytane w tym tygodniu

Sorry. No data so far.

To dziś jest na TOP-ie!

To najczęściej czytacie!

Obserwuj tę stronę
FollowFollowFollow