Profesjonalny rzut! Tego bandyta z tasakiem nie przewidział (WIDEO)

By Dział: Przestępczość i Terror W popularnych | 17 listopada 2017

Ostrze na gardle. Za chwilę ją zabije? Trafił na lepszego od siebie.

W jednym z chińskich miast bandyta wziął młodą zakładniczkę i groził, że poderżnie jej gardło, jeśli tylko policja spróbuje się zbliżyć. Na nagraniu widzimy sześciu oficerów ochrony i policji stojących bezradnie dookoła, którzy boją się interweniować, aby napastnik nie zabił przetrzymywanej kobiety. Próbują negocjować.

Na szczęście na miejscu znalazł się wyszkolony komandos z oddziału SWAT. Jak pantera rzucił się uzbrojonego napastnika, precyzyjnie wytrącając mu tasak z ręki i błyskawicznym chwytem powalając na ziemię.

Po 30-tu sekundach bandyta leżał już skuty, a jego zakładniczka wyszła z tego cało i zdrowo. Nic więc dziwnego, że dzielny oficer stał się natychmiast w Chinach bohaterem narodowym i wszystkie stacje telewizyjne pokazują nagranie z tej akcji.


“Komandos wybrał doskonały moment na atak, kiedy napastnik trzymał wysuniętą rękę z tasakiem, grożąc nim policjantom. Profesjonalista” – piszą chińscy internauci. Zobacz jeszcze bardziej efektowną akcję z metra w Paryżu: Załatwił dwóch rabusiów w ciągu sekundy! (WIDEO).


Reporters.pl


Czytane w tym tygodniu

Sorry. No data so far.

To dziś jest na TOP-ie!

To najczęściej czytacie!

Obserwuj tę stronę
FollowFollowFollow