Juncker obnaża twarz zdrajcy: “Chcemy masowej imigracji z Afryki”

By Dział: Polityka Społeczeństwo | 29 listopada 2017

Teraz już nie ma złudzeń: albo on odejdzie, albo nastąpi rozpad Unii Europejskiej.

Koniec krygowania się. Szef Komisji Europejskiej otwartym tekstem zadeklarował czego chce dla Europy. “Chcemy masowej imigracji z Afryki” – oświadczył w rozmowie z Deutsche Welle w przededniu szczytu UE-Afryka, który odbędzie się w tym tygodniu – podaje portal Breitbart.

“Jeśli nie zaoferujemy imigrantom legalnej możliwości masowego przyjazdu do Europy i swobodnego przemieszczania się po całej Europie – będziemy skończeni. Potrzebujemy imigrantów” – podkreślił Jean-Claude Juncker.

“Jeśli ci, którzy do nas przybywają – biedni i w potrzebie – nie będą mogli dostać się do europejskiego domu głównym wejściem, to i tak wejdą przez tylne okno” – uzasadnia szef Komisji Europejskiej. Jego zdaniem, “UE powinna pozwolić przyjechać każdemu Afrykańczykowi, który tego chce i “tak powinno się to odbywać przez najbliższe dziesięciolecia”.


Junkcer dodał, że przyjmowanie imigrantów “jest obowiązkiem każdego kraju UE”, gdyż tak postanowiła Bruksela i wszyscy powinni się do tego zastosować. “Afryka zawsze była częścią historii Europy, ale niektórzy Europejczycy tego nie pojmują” – dodał.

Dlatego, zdaniem Junckera, “groźni są nie tylko populiści” sprzeciwiający się masowej imigracji, ale jeszcze bardziej – “te partie mainstreamowe i konserwatywne, które także zaczynają wysuwać “szkodliwe propozycje” mające na celu zmniejszenie napływu imigrantów. “Te tradycyjne partie same stają się w ten sposób populistyczne” – ocenił.


Według Komisji Europejskiej, masowa imigracja jest konieczna ze względu na starzejące się społeczeństwa Europy. Najwyraźniej eksperci Komisji uważają z jakichś przyczyn, że imigranci się nie starzeją tak samo jak biali. Zapominają też o zagrożeniu bezpieczeństwa, ekologii i systemu socjalnego, które powoduje napływ imigrantów, o utracie tożsamości kulturowej nie wspominając.


Tymczasem z najnowszych badań Massachusetts Institute of Technology (MIT) wynika, że starzenie się społeczeństw w ogóle nie wpływa ujemnie na stan gospodarki poszczególnych państw. Powód jest bardzo prosty: błyskawicznie rozwijająca się automatyzacja i robotyzacja, która sprawia, że zapotrzebowanie na żywą siłę roboczą spada.

“Analiza relacji pomiędzy starzeniem się społeczeństw, a poziomem PKB na głowę mieszkańca nie wykazuje żadnego negatywnego związku. Wręcz przeciwnie – w wielu dziedzinach jest to wręcz korzystne” – głosi raport MIT “Starzenie się społeczeństw a wzrost ekonomiczny w dobie automatyzacji”.

Japończycy zrozumieli to już dawno, o czym można przeczytać w artykule “Zero prokreacji, sami starcy. Japonia się z tego cieszy”. Dlatego przyjęła w ciągu ostatniego pół roku… zaledwie trzech imigrantów z 8 tys. chętnych – poinformowały właśnie tamtejsze władze.

Niestety, Juncker najwyraźniej zupełnie tego nie ogarnia. Chyba, że napływ imigrantów ma w rzeczywistości zupełnie inny cel niż zasilenie gospodarki. Chodzi bowiem o zniszczenie odrębności narodowej i chrześcijaństwa w Europie by zastąpić je ponadnarodową etniczną mieszaniną, którą zarządzać będą despotycznie z Brukseli tacy jak on i jego następcy-eurokraci.

Reporters.pl

Czytane w tym tygodniu

Sorry. No data so far.

To dziś jest na TOP-ie!

To najczęściej czytacie!

Obserwuj tę stronę
FollowFollowFollow