Legalna pedofilia! W Iraku będą małżeństwa 9-latków. No bo skoro mógł Mahomet…

By Dział: Przestępczość i Terror Społeczeństwo | 6 grudnia 2017

W Iraku rozpoczęto prace nad ustawą pozwalającą na branie ślubów przez 9-letnie dzieci.

Chodzi o tak zwane kontrakty małżeńskie – lokalni religijni przywódcy islamscy będą mieli prawo łączyć nimi zarówno dzieci między sobą, jak i dzieci z dorosłymi – donosi The Guardian. Prace nad ustawą potępiła ONZ. Jej przedstawicielka ds. dzieci Virginia Gamba nazywa to “odbieraniem im dzieciństwa”.

Dla nas jest to coś więcej – legalizacja pedofilii i niszczenie psychiki dzieci. Na razie w Iraku minimalny wiek do zawarcia małżeństwa wynosi 18 lat. Prawo to jest jednak powszechnie łamane, a co 5-ta dziewczynka w tym kraju wychodzi za mąż wcześniej. Na porządku dziennym są kontrakty małżeńskie zawierane za zgodą rodziców już przez 15-latki.

Teraz nawet związek kilkudziesięcioletniego mężczyzny z 9-latką będzie całkowicie legalny. Muzułmańskie władze uzasadniają, że jest to zgodne z Koranem, gdyż islamski prorok Mahomet ożenił się przecież z 6-letnią Aishą, a gdy miała ona 9 lat, zaś Mahomet 59 – doszło do współżycia seksualnego.


Dodajmy, że kiedy kilka lat temu córka austriackiego dyplomaty Elizabeth Sabaditsch-Wolff otwarcie nazwała Mahometa “pedofilem” została przed sądem w Wiedniu oskarżona o “znieważenie uczuć religijnych i obrazę muzułmanów”.

Zobacz jak wyglądają takie islamskie pedofilskie małżeństwa: On – 80 lat. Ona – 12. Czy taka stanie się Europa? (WIDEO).


Reporters.pl


Obserwuj tę stronę
FollowFollowFollow