Szaleństwo Brukseli: masowe przyjmowanie imigrantów musi być “nową normą w UE”

By Dział: Społeczeństwo | 19 grudnia 2017

“Czas powiedzieć prawdę: nie możemy zatrzymywać imigracji”.

Z taką szokującą zapowiedzią wystąpił Komisarz Unii Europejskiej ds. Migracji Dimitris Avramopoulos na łamach Politico. Jego zdaniem, żaden kraj w UE “nie może pozostać jednolity etnicznie i i wolny od imigracji”, której nie powstrzymają żadne płoty, ani polityka prowadzona przez poszczególne państwa.

W artykule “Europejscy imigranci mają tu pozostać” przedstawiciel Komisji Europejskiej podkreśla, że masowa imigracja jest “długoterminowym obowiązkiem dla Europy, ściśle związanym z naszą polityką w dziedzinie ekonomii, handlu, edukacji i zatrudnienia”.

Avramopoulos nie ukrywa już nawet, że nie chodzi o żadne “chronienie uchodźców przed wojną”, jak dotychczas głosiły europejskie lewicowe elity, tylko o trwałe przeszczepianie ludności Trzeciego Świata do Europy.


Dlatego Komisja Europejska pracuje nad “wzmocnieniem legalnych kanałów imigracji zarobkowej dzięki wprowadzeniu bardziej ambitnej Niebieskiej Karty dla wysoko wykwalifikowanych pracowników i uruchomieniu specjalnych projektów pilotażowych imigracji z krajów trzecich” – ujawnia eurokomisarz.

Chwali też Politico za serię artykułów, w których oskarżano władze Unii Europejskiej o to, że są “zbyt białe” i wzywano do zastępowania w strukturach UE rodowitych europejczyków ludźmi kolorowymi.


“Nierozsądne jest myśleć, że zatrzymamy imigrację po drugiej stronie Morza Śródziemnego, jeżeli okażemy tamtejszym krajom jedynie solidarność finansową. Głupotą jest myślenie, że imigracja zniknie, jeśli zastosujemy surową retorykę. Wszyscy musimy zaakceptować imigrację i różnorodność jako nową normę” – wzywa przedstawiciel Brukseli.


Podobnego zdania jest zresztą także sam szef Komisji Europejskiej. Czytaj: Juncker obnaża twarz zdrajcy: “Chcemy masowej imigracji z Afryki”.

Reporters.pl

Czytane w tym tygodniu

Sorry. No data so far.

To dziś jest na TOP-ie!

To najczęściej czytacie!

Obserwuj tę stronę
FollowFollowFollow