Dostała w sklepie ciastko. Wróciła po więcej z rodziną (FOTO)

By Dział: Ciekawostki W popularnych | 29 grudnia 2017

W sklepie w Fort Collins w stanie Kolorado pojawili się niecodzienni klienci.

Ekspedientka stała za ladą kiedy nagle zobaczyła zaglądającą przez drzwi łanię. Po chwili zwierzę śmiało wkroczyło do środka. Łania zaczęła krążyć między półkami i z zainteresowaniem oglądać towary. Najpierw długo przyglądała się okularom przeciwsłonecznym, ale wkrótce jej uwagę przykuły lody i chipsy – opowiada sprzedawczyni, cytowana przez Daily Mail.

Łania była tak zaciekawiona, że ignorowała delikatne próby ekspedientki usiłującej skłonić ją do opuszczenia sklepu. W końcu pani Lori Jones nie wytrzymała i poczęstowała czworonożną klientkę ekologicznym ciasteczkiem orzechowym. Łania zjadła i sobie poszła.


Jednak nie minęło pół godziny, kiedy łania ponownie wkroczyła do sklepu, a za nią pojawiła się w drzwiach cała jej rodzina. “Nie mogłam powstrzymać się od śmiechu. Patrzyła na mnie tymi swoimi wielkimi oczami, jakby chciała spytać: Czy moje dzieci też mogą dostać ciasteczka?” – opowiada ekspedientka.

Nie wytrzymała tego błagalnego spojrzenia i ponownie poczęstowała wszystkie łanie ciastkami, choć miejscowe prawo surowo zabrania dokarmiania w ten sposób zwierząt z okolicznych lasów. “Wiem, że złamałam prawo, ale nie mogłam się oprzeć” – przyznaje kobieta. Teraz kolejne odwiedziny czworonożnych klientów ma jak w banku.Reporters.pl

Czytane w tym tygodniu

Sorry. No data so far.

To dziś jest na TOP-ie!

To najczęściej czytacie!

Obserwuj tę stronę
FollowFollowFollow