750 horrorów. Każdy ma tylko… 15 sekund! (WIDEO)

By Dział: Ciekawostki W popularnych | 30 grudnia 2017

Czy w tak krótkim czasie można widza skutecznie przestraszyć?

Zadanie karkołomne, ale okazuje się, że czasem można. A przynajmniej poważnie zaniepokoić. Tak uważają twórcy niekomercyjnego konkursu 15-sekundowych horrorów “15 Second Horror Film Challenge”. W tym roku nadesłano ponad 300 filmów z całego świata, prawie wyłącznie amatorskich.

Czasem są kręcone przez całe rodziny. Nie da się ukryć, że niektóre z tych dalszych miejsc są zdecydowanie bardziej śmieszne niż straszne. Ale pomysłów ludziom nie brakuje, co kompensuje problemy związane z niskim budżetem tych filmików.

Jeśli ktoś chce zobaczyć wszystkie – polecamy pierwsze nagranie (filmy w całości rozpoczynają się od 5:30 nagrania). Jeśli tylko 20 najlepszych wybranych w tym roku przez jury – drugie nagranie (od 3:23 – najlepsze na końcu). Ale każdy boi się przecież czegoś innego, więc może warto obejrzeć wszystkie, żeby wybrać własnych faworytów?


A jeśli ktoś ma czas, ochotę i mocne serce to może obejrzeć na 3-cim nagraniu 450 takich 15-sekundowych filmów z ubiegłego roku. Ale na to potrzeba już prawie 3 godzin. I chyba lepiej nie przed snem. Jeśli ktoś obejrzy na raz wszystkie 750 horrorów radzimy – na wszelki wypadek – zgłosić się do lekarza.Reporters.pl

Czytane w tym tygodniu

Sorry. No data so far.

To dziś jest na TOP-ie!

To najczęściej czytacie!

Obserwuj tę stronę
FollowFollowFollow