Rosyjski Macho w szponach lęku. Putin boi się latać w towarzystwie Su-30 (WIDEO)

By Dział: Armia i Wojna Polityka W popularnych | 2 stycznia 2018

Któryś generał w Rosji poleci ze stołka za ujawnienie tego nagrania.

Rosjanie przywykli do kreowanego przez tamtejszą propagandę wizerunku swojego przywódcy jako mega-twardziela. Władimir Putin raz po raz pokazywany jest z niedźwiedziami, tygrysami, na polowaniu, w batyskafie, grającego w hokeja, uprawiającego walki judo lub poklepującego się ze Stevenem Seagalem.

Na Rosjan to działa: mocny prezydent – znaczy i państwo mocne. A tymczasem okazuje się, że ten “niemal pół-bóg” odczuwa lęk i niepewność jak każdy śmiertelnik i nie za bardzo potrafi to ukryć. Oto nagranie z pokładu prezydenckiego samolotu lecącego w grudniu ub. roku do rosyjskiej bazy Hmeimim w Syrii.

Widać, że rosyjski prezydent nie czuje się pewnie. Raz po raz nerwowo zerka na eskortujące jego samolot myśliwce Su-30. Na twarzy maluje się wyraźne napięcie i z trudem tłumiony strach. Ręka kurczowo ściska poręcz fotela.


Boi się własnych myśliwców czy może rakiety, którą mogą wystrzelić z ziemi islamiści? A może po prostu boi się latania? Trudno powiedzieć. Ale kiedy samolot w końcu ląduje na twarzy Putina maluje się wyraźna ulga.

A przecież kiedyś pokazywano go nawet siedzącego osobiście za sterami samolotu. Oczywiście pod warunkiem, że wtedy to był naprawdę on, a nie jeden z prezydenckich dublerów.Reporters.pl

Czytane w tym tygodniu

Sorry. No data so far.

To dziś jest na TOP-ie!

To najczęściej czytacie!

Obserwuj tę stronę
FollowFollowFollow