Aktualny “rozkład gwałtów”. Tablice Hańby na ulicach Niemiec (WIDEO)

Tu biegnijcie, jeśli ktoś chce was zgwałcić.

Władze niemieckich miast rozpoczęły wyświetlanie na przystankach i dworcach komunikatów informacyjnych dla dziewcząt i kobiet, gdzie powinny w danym rejonie uciekać jeśli padną ofiarami ataków seksualnych.

Komunikaty pojawiają się na tablicach świetlnych – pod aktualnym rozkładem jazdy komunikacji. “Zagrożona, molestowana, zgwałcona? Udaj się do ruchomego centrum doradczego” – wzywają niemieckie służby, podając aktualne miejsce postoju furgonetek, w których kobietom ma być udzielana pomoc.

“Tam doświadczeni i przeszkoleni profesjonaliści wysłuchają Cię i powiedzą co masz robić w przypadku molestowania, napadu lub gwałtu” – głoszą komunikaty. Na razie te “pojazdy konsultingowe” i tablice z komunikatami mają pojawiać się w dużych skupiskach i w czasie różnych imprez masowych, takich jak ostatni Sylwester.


Pewnie z czasem będziemy ich jednak widzieć na niemieckich ulicach coraz więcej. Niestety, nie mogąc powstrzymać imigranckiej przemocy wobec kobiet, władze Niemiec muszą już uciekać się do takich poniżających dla wizerunku kraju środków. “Błyskawicznie tracimy naszą wolność” – ocenia portal Voice of Europe.

Reporters.pl


Czytane w tym tygodniu

Sorry. No data so far.

To dziś jest na TOP-ie!

To najczęściej czytacie!

Obserwuj tę stronę
FollowFollowFollow