Somalijczyk usiłował zgwałcić rodzącą kobietę!

By Dział: Przestępczość i Terror W popularnych | 3 stycznia 2018

Czegoś takiego jeszcze nie było.

Jak podaje włoska agencja prasowa ANSA, na oddziale położniczym Sant Eugenio Hospital w Rzymie 38-letni imigrant z Somalii przebrał się za pielęgniarkę, zakradł na porodówkę i tam dokonał ataku seksualnego na czekającą na poród 43-letnią kobietę.

Somalijczyk masturbował się, obmacywał kobietę, a potem próbował zgwałcić swoją ofiarę. Na szczęście rodząca – choć odczuwała już silne bóle porodowe – miała jeszcze siłę się bronić. Odparła atak i narobiła krzyku. Zbiegły się pielęgniarki, którym udało się schwytać gwałciciela i przekazać go policji.

Do tego szokującego zdarzenia doszło w Sylwestra. Teraz włoski sąd zadecydował o aresztowaniu mężczyzny pod zarzutem przemocy seksualnej. Jego obrońca twierdzi jednak, że somalijski zwyrodnialec jest chory umysłowo. Sąd skierował więc Somalijczyka na badania psychiatryczne.


Jeśli biegli stwierdzą, że imigrant jest rzeczywiście niespełna rozumu, zostanie wypuszczony na wolność i uniknie kary więzienia. Rozprawa ma się odbyć 10 stycznia br.

Przypomnijmy, że – jak podawało Daily Mail – w kwietniu br. 18-letni somalijski imigrant zgwałcił dwóch sparaliżowanych starców w domu opieki w niemieckim Neuenhaus, a następnie zamordował tam żonę jednego z nich.


Z kolei w listopadzie br. 23-letni imigrant z Syrii zgwałcił małego kucyka w berlińskim dziecięcym ZOO Park Görlitz.


Reporters.pl

Obserwuj tę stronę
FollowFollowFollow