Imigranci znowu w akcji! Dziesiątki nastolatek zgwałconych i molestowanych na dwóch festiwalach

By Dział: Przestępczość i Terror | 5 lipca 2016

Do odrażających masowych scen seksualnej przemocy ze strony imigrantów doszło podczas dwóch festiwali rockowych w Szwecji. Tymczasem Jerzy Owsiak zaprosił właśnie imigrantów na festiwal “Przystanek Woodstock”. 

Obie imprezy – w Karlstad i Norrkoping – odbyły się w czasie ostatniego weekendu. Policja poinformowała we wtorek, że w ich trakcie doszło do 32 gwałtów i przypadków molestowania seksualnego nastolatek przez “młodych mężczyzn”, których policja boi się nazwać po imieniu – muzułmańskimi imigrantami.

Jak potwierdził inspektor Leif Nystrom, najmłodsza ofiara w Karlstad miała 12 lat. Policji udało się na razie ustalić tożsamość tylko 7-miu napastników choć wiadomo, że było ich znacznie więcej. Nikogo jednak nie zatrzymano.

Z kolei w Norrkoping prowadzone jest śledztwo w sprawie 5-ciu gwałtów i ponad 12 ataków seksualnych w czasie “Bravalla Festival”. Grająca na nim grupa rockowa Mumford & Sons opublikowała po nim oświadczenie, w którym ostrzega, że nigdy więcej już tam nie wystąpi, jeśli szwedzka policja nie powstrzyma “przemocy seksualnej na wielką skalę”.


Jednak premier Szwecji Stefan Lofven zdobył się jedynie na określenie, że sytuacja na festiwalach była “całkowicie nieakceptowalna”. Jego zdaniem, “policja, prokuratura i przedstawiciele władz powinni być lepiej wyposażeni, żeby ścigać takie przypadki i łapać sprawców”.

Jemu również nie mogło przejść przez gardło, że byli to imigranci. Wręcz tłumaczył się dlaczego policja ich ściga. “Chcemy zatrzymać podejrzanych bo musimy z nimi porozmawiać” – wyjaśniał. “Liczba takich zdarzeń lekko wzrosła od ubiegłego roku, ale wcale nie mam pewności, że jest to częsty problem na festiwalach” – mówi szef szwedzkiego rządu.


Najwyraźniej najnowszy pomysł szwedzkiej policji, żeby rozdawać kobietom na imprezach masowych opaski z napisem “Nie dotykaj mnie” nie zrobił na muzułmańskich imigrantach żadnego wrażenia. Jednocześnie szwedzkie władze raz po raz odmawiają zgody na demonstracje w obronie ofiar tej przemocy.


Przypomnijmy, że wcześniej szwedzka przyznała, iż zataiła przed opinią publiczną setki przypadków zbrodni – mordów, gwałtów i aktów przemocy dokonanych przez imigrantów na kobietach. Sprawa wyszła na jaw dopiero kiedy w styczniu tego roku zrobiło się głośno o podobnych masowych aktach przemocy i rabunku podczas noworocznej imprezy w niemieckiej Kolonii.

Szczególnym echem odbił się w Szwecji gwałt dokonany przez imigranta na 3-letnim dziecku w ośrodku dla uchodźców w Tingsryd. Okazało się, że kierownictwo ośrodka nie tylko nie powiadomiło policji, ale ukryło ten fakt przed wszystkimi, przenosząc mężczyznę do innego ośrodka. Takich przykładów poprawnego politycznie urzędniczego kretynizmu było więcej.

Z kolei policja duńska poinformowała, że na niedzielnym festiwalu rockowym w Rosklide z udziałem 130 tys. widzów doszło do 5 gwałtów i innych aktów przemocy seksualnej. “To nic niezwykłego na takiej masowej imprezie” – uspokaja policja.

Przypomnijmy, że niedawno Jerzy Owsiak zaprosił imigrantów na tegoroczny festiwal “Przystanek Woodstock”, który rozpocznie się 14 lipca. “We Frankfurcie nad Odrą przebywa kilka tysięcy emigrantów (…), jesteśmy otwarci na to, że do nas przyjadą. (…) Jestem na 100 procent przygotowany, że w super zabawie także z ich udziałem pomogą nam woodstockowicze!” – napisał.

Czytaj także: Muzułmanin pociął nożem nastolatkę “składając ją w ofierze”!

Reporters.pl

Czytane w tym tygodniu

Sorry. No data so far.

To dziś jest na TOP-ie!

To najczęściej czytacie!

Obserwuj tę stronę
FollowFollowFollow