“Nieletni imigranci?” To po Dobranocce do łóżeczek! Godzina policyjna w Danii i Austrii

By Dział: Przestępczość i Terror Społeczeństwo | 7 stycznia 2018

Przecież dzieci nie powinny same chodzić po nocy?

Duński rząd rozważa wprowadzenie godziny policyjnej dla nieletnich imigrantów, którzy deklarują że mają mniej niż 18 lat. Zakaz przebywania na ulicy po godzinie 20:00 ma obowiązywać we wszystkich muzułmańskich gettach. O propozycji współrządzącej prawicowej Duńskiej Partii Ludowej pisze portal Breitbart, powołując się na największy duński dziennik Jylland Posten.

“Dzieci nie powinny same chodzić po ulicach późnym wieczorem, szczególnie tam, gdzie szerzy się przestępczość i jest niebezpiecznie. Dzieci powinny w tym czasie siedzieć w domu z rodzinami, a nie przebywać z elementem kryminalnym, który sprowadza je na złą drogę” – uzasadnia deputowany Partii Ludowej Martin Henriksen.

Przypomnijmy, że w zeszłym tygodniu premier Danii Lars Lokke Rasmussen zapowiedział, iż władze rozważają likwidację muzułmańskich gett. Bloki w strefach “no-go” mają być po kolei wyburzane, a imigranci rozsiedlani do innych rejonów kraju. Wcześniej pojawiły się nawet pomysły wysiedlenia ich na bezludne wyspy duńskie.


Z podobną propozycją wystąpił także w mijającym tygodniu nowy wicekanclerz Austrii Heinz-Christian Strache z anty-imigranckiej Partii Wolnościowej. On również chce godziny policyjnej dla “imigranckich dzieci” i przesiedlenia muzułmanów z gett do dawnych koszar wojskowych.

Może się więc okazać, że kolejni przybywający do Danii i Austrii dorośli imigranci przestaną w końcu kłamać, że są “dziećmi”, a może nawet “prawdziwe dzieci” zaczną twierdzić, że “są dorosłe”. Perspektywa zamknięcia na całą noc w domach jest przecież dla nich fatalna. Jak tu wtedy napadać na kobiety, podpalać samochody i sprzedawać narkotyki?


Zresztą wszystko wskazuje, że przynajmniej w przypadku Danii tych “nowych” nie będzie już zbyt wielu. Czytaj: Dania i Norwegia wstrzymują imigrację! “Nie będziemy jak Szwecja”.


Reporters.pl

Czytane w tym tygodniu

Sorry. No data so far.

To dziś jest na TOP-ie!

To najczęściej czytacie!

Obserwuj tę stronę
FollowFollowFollow