Przyjąłbyś imigranta do domu? Oczywiście! To przyjmij tego. I “kopara opada” (WIDEO)

By Dział: Społeczeństwo W popularnych | 8 stycznia 2018

Uliczny eksperyment obnaża totalną obłudę Francuzów w sprawie przyjmowania imigrantów!

Francuska stacja W9 przeprowadziła uliczny eksperyment, pytając przechodniów, czy są za przyjmowaniem imigrantów. “Jak najbardziej! Absolutnie! To jest zgodne z naszą kulturą. Oni tego potrzebują” – gorąco zapewniali pytani. “A czy przyjąłbyś imigranta pod swój dach?” – pytał reporter. “Ależ tak. Oczywiście” – deklarowani zgodnie pytani przechodnie.

“A to dobrze się składa bo jest właśnie z nami imigrant Slobodan, który potrzebuje tylko przenocować, coś zjeść i chciałby wziąć prysznic po tygodniach podróży. Czy przyjmiecie go dziś do domu?” – pyta dziennikarz wskazując stojącego obok chłopaka. I tu nagle sytuacja zmienia się diametralnie.

“No nie, dziś nie mogę… Są pewne okoliczności… To trochę trudne… Tak z dnia na dzień to niemożliwe… Nie teraz…” – takie wykręty padają ze strony “gościnnych Francuzów”. Nikt nie chciał przyjąć Slobodana. I tylko jeden pytany zadeklarował, że “może lepiej dam mu drobne na posiłek”. Pozostałych nie było stać nawet na to.


Warto zauważyć, że do tego “społecznego eksperymentu” użyto z jakichś powodów nie muzułmanina, tylko chłopaka, którego imię sugeruje pochodzenie z chrześcijańskiego i europejskiego kraju, co samo w sobie jest fałszerstwem, gdyż 99 proc. imigrantów to muzułmanie. A mimo to nikt nie chce go do siebie.

Pytanie: Po co udawać, że się jest takim “otwartym, postępowym, gościnnym, dobroczynnym i humanitarnym” wobec imigrantów, skoro się nie jest? Bo tak wypada. Bo tak mówią codziennie liberalne media. Bo to jest poprawne politycznie. Bo człowiek lepiej się czuje, pokazuje się w korzystnym świetle i nic go to nie kosztuje. To się nazywa obłuda. Oglądajcie od 40 sekundy:Reporters.pl

Czytane w tym tygodniu

Sorry. No data so far.

To dziś jest na TOP-ie!

To najczęściej czytacie!

Obserwuj tę stronę
FollowFollowFollow