Zgwałcił na śmierć kobietę. A szwedzki sąd zrobił to samo z prawem

By Dział: Przestępczość i Terror | 8 stycznia 2018

Wyrok, od którego włos się jeży.

Imigrant z Erytrei, który w sierpniu ubiegłego roku w hostelu w Gällivare brutalnie zgwałcił Szwedkę i spowodował w końcu jej śmierć, stanął właśnie przed sądem i usłyszał wyrok – donosi szwedzki portal FriaTider.

Rzekomo 19-letni obecnie “biedny uchodźca”, który na portalach randkowych nie ukrywa, że w rzeczywistości ma 22 lata, wtargnął do pokoju swojej ofiary, z całej siły uderzył ją w twarz, a następnie zgwałcił.

Po tym gwałcie dziewczyna poczuła się bardzo źle – zeznawali na procesie świadkowie. Nie tylko miała liczne obrzęki i rany, ale przede wszystkim zostały prawdopodobnie uszkodzone organy wewnętrzne. Bała się jednak zgłosić tę zbrodnię na policję, gdyż kolega gwałciciela groził jej zemstą jeśli cokolwiek piśnie.


W końcu jednak uciekła z hostelu i tydzień później złożyła doniesienie. Zwyrodnialec został aresztowany. Ona jednak nie doczekała jego procesu, który rozpoczął się w grudniu – po gwałcie stan jej zdrowia zaczął się gwałtownie pogarszać i w końcu zmarła.

I oto szwedzki sąd wymierzył temu sadyście i zabójcy wyrok… 2-ch lat więzienia! Z powodu śmierci jego ofiary nie zasądzono też od niego żadnego odszkodowania. Nie zostanie również deportowany ze Szwecji, gdyż sąd uznał, że w swojej ojczystej Erytrei “byłby on zagrożony”, chociaż obecnie nie toczą się tam żadne działania zbrojne, nie ma prześladowań i nie panuje głód.


Ten skandaliczny wyrok po raz kolejny pokazuje całkowite moralne bankructwo szwedzkiego wymiaru sprawiedliwości, tamtejszego systemu azylowego i rządzących tym krajem lewackich władz.


Reporters.pl

Czytane w tym tygodniu

Sorry. No data so far.

To dziś jest na TOP-ie!

To najczęściej czytacie!

Obserwuj tę stronę
FollowFollowFollow