To on wywołał masową imigrację! Właśnie zmarł

By Dział: Polityka Społeczeństwo | 9 stycznia 2018

Zajadły wróg państw narodowych, największy ideolog multi-kulti, fanatyk globalizmu i guru neoliberałów właśnie pożegnał się z tym światem.

W Dublinie zmarł dwa dni temu człowiek, którego powszechnie uważa się za “szarą eminencję europejskiej polityki imigracyjnej” – 71-letni Peter Sutherland. Nazywano go także “ojcem globalizacji” – przypomina portal Breitbart.

Przez lata ten prawnik, polityk i biznesmen irlandzkiego pochodzenia odgrywał kluczową rolę w forsowaniu masowej polityki imigracyjnej i ustanowienia rządów wielkich korporacji na całym świecie.

Jako członek Komisji Europejskiej, wysoki rangą funkcjonariusz Światowej Organizacji Handlu WTO, prezes banku Goldman Sachs International i Specjalny Przedstawiciel ONZ ds. Migracji przez lata intrygował, manipulował opinią publiczną i zakulisowo tworzył grunt pod likwidację państw narodowych.


Otwarcie przyznawał, że Unia Europejska “powinna zrobić wszystko aby podważyć jednolitość etniczną” przede wszystkim Wielkiej Brytanii, ale także wszystkich innych krajów Europy, aby następnie ustanowić w miejsce państw narodowych “społeczeństwo multikulturowe”.

Wzywał też władze UE aby forsowały masową imigrację pomimo, że jak przyznawał – “jest to trudno wytłumaczyć zwykłym obywatelom”. “Globaliści tacy jak Sutherland traktują poszczególne narody jak przedsiębiorstwa komercyjne i nie liczą się z ludźmi” – oceniał niegdyś jeden z jego politycznych adwersarzy finansista sir James Goldsmith.


Reporters.pl


Czytane w tym tygodniu

Sorry. No data so far.

To dziś jest na TOP-ie!

To najczęściej czytacie!

Obserwuj tę stronę
FollowFollowFollow