Obłęd gender! W Szkołach dla Dziewcząt zabronili nazywać je “dziewczętami” (FOTO)

By Dział: Społeczeństwo W popularnych | 10 stycznia 2018

“Najpierw myślałam, że to jakiś żart” – mówi zdumiona matka jednej z uczennic.

Lewacki syfilis umysłowy – trudno inaczej nazwać nowe przepisy, które wprowadziła dyrekcja brytyjskiej Szkoły Średniej dla Dziewcząt w Altrincham koło Manchesteru. Jak podaje Daily Mail, zakazano tam nauczycielom nazywania dziewczynek “dziewczynkami”. Od tej pory mają się do nich zwracać: “uczniu”, aby nie urazić dzieci transgenderowych.

Mimo to nazwa ma pozostać bez zmian: Szkoła dla Dziewcząt, chociaż zgodnie z tą genderową “logiką” ją także należałoby zmienić na “Szkoła dla Uczniów”. Dyrekcja uzasadnia, że używanie – jak to z obrzydzeniem określa – g-słowa “girl” identyfikującego płeć – jest obraźliwe dla transpłciowców.

“Pracujemy nad wykorzenieniem złych nawyków w sposobie rozmawiania z uczniami, które polegają na nazywaniu ich “dziewczynkami” – tłumaczy z dumą dyrektorka szkoły Stephanie Gill w liście do rodziców, w którym oznajmia im wprowadzenie nowych zasad.


“Najpierw myślałam, że to jakiś żart. Mówią nam o potrzebie różnorodności, ale przecież w tej szkole są tylko dziewczynki. O co w tym wszystkim chodzi?” – mówi zdumiona matka jednej z uczennic.


“To idiotyzm. Świat oszalał. Dziewczęta to dziewczęta i tak należy się do nich zwracać” – mówi z oburzeniem inny rodzic. Okazuje się jednak, że również w rozmowach z rodzicami nauczyciele mają teraz zakaz nazywania ich dzieci “dziewczynkami”.


Szkoła w Altrincham kształci dziewczęta od ponad 100 lat, ma wspaniałe tradycje i dotychczas była uważana za jedną z najlepszych w Wielkiej Brytanii. Obecnie uczy się w niej 1350 dziewcząt, które właśnie się dowiedziały, że już dziewczętami nie są.

Teraz renoma szkoły definitywnie się skończyła, a eksperci od wychowania obawiają się, że skutki tej decyzji będą dokładnie odwrotne od zakładanych. Nieliczne dziewczęta uważające się za “transpłciowe”, których dotychczas nikt nie zaczepiał, teraz będą atakowane przez koleżanki i same będą czuły się winne zamieszania, które powstało z ich powodu.

Mimo to do wprowadzenia takich samych zasad szykują się już kolejne brytyjskie szkoły, ponaglane do tego przez władze Stowarzyszenia Szkół dla Dziewcząt. Również w programach nauczania i podręcznikach nakazano szkołom umieszczenie treści promujących “transseksualnych rodziców”.

Na Twitterze sypią się protesty i kpiny, ale władze edukacyjne trwają uparcie przy tym lewackim obłędzie. “To pokazuje w jaki pokraczny twór zamienia się obecne brytyjskie społeczeństwo” – podsumowuje portal Westmonster.

Reporters.pl

Czytane w tym tygodniu

To dziś jest na TOP-ie!

To najczęściej czytacie!

Obserwuj tę stronę
FollowFollowFollow