Płonąca głowa! Policja w Paryżu podpala agresywnego imigranta “miotaczem ognia” (WIDEO 18+)

By Dział: Przestępczość i Terror W popularnych | 11 stycznia 2018

Rzucał się na nich, wyzywał i nagle… został poczęstowany ognistą strugą.

Szokujące nagranie z Place de la Nation w Paryżu. Widzimy na nim wściekłego, rosłego imigranta, który zaczepia policjantów i obrzuca ich ordynarnymi wyzwiskami. Nie wiemy, co się działo wcześniej, ale widzimy, że mężczyzna ma zakrwawione ramię.

Policjanci usiłują go spokojnie powstrzymać i wzywają pogotowie, aby udzielić mu pomocy. Imigrant staje się jednak z każdą chwilą coraz bardziej agresywny. W końcu policjanci nie wytrzymują – w ruch idzie pałka, a kiedy to nie skutkuje w twarz mężczyzny uderza nagle… struga ognia!

Okazuje się, że kiedy jeden z policjantów użył miotacza gazu, drugi zaatakował w tym samym momencie paralizatorem. Efekt był porażający – wyglądało jakby imigrant został trafiony miotaczem ognia. Głowa i górna część tułowia stanęły w płomieniach, które jednak policjantom udało się ugasić.


“Zabili mnie! Umieram! Spalili mnie!” – krzyczy leżący mężczyzna, ale widać, że jego życiu raczej nie grozi niebezpieczeństwo. Interwencja okazała się skuteczna, choć z pewnością takiego sposobu działania nie przewidują żadne policyjne regulaminy.


Reporters.pl


Czytane w tym tygodniu

To dziś jest na TOP-ie!

To najczęściej czytacie!

Obserwuj tę stronę
FollowFollowFollow