Francja: Nauczyciele ogłosili strajk bo biją ich uczniowie-islamiści! “Nie chcemy uczyć terrorystów ISIS”

By Dział: Przestępczość i Terror Społeczeństwo | 11 stycznia 2018

Takiego protestu w “cywilizowanej” Europie jeszcze nie było. Francuscy nauczyciele żądają, żeby uczniowie – muzułmanie… przestali ich bić!

W Tuluzie wybuchł strajk zrozpaczonych nauczycieli i wykładowców przeciwko nieustannej przemocy ze strony byłych dżihadystów Państwa Islamskiego, których po powrocie z wojny w Syrii francuskie władze wcieliły do ich klas – podaje La Depeche.

W Liceum Gallieni ataki i bicie nauczycieli oraz molestowanie seksualne nauczycielek ma już miejsce codziennie. Kilka z nich tak się boi, że przestały przychodzić do szkoły. “Inni nauczyciele idą rano do szkoły płacząc, szkolna stołówka i korytarze zamieniły się w strefy bezprawia. Aby uniknąć pobicia musimy stosować się do zasad tych islamistów” – mówi jeden ze strajkujących.

Najbardziej brutalni są ci, którzy wcześniej walczyli w szeregach ISIS, a teraz wrócili by “dokończyć edukację”. Francuskie władze pozwoliły im na to pomimo, że dżihadyści ci znajdują się na tzw. “policyjnej liście S” – osób stanowiących stałe zagrożenie dla społeczeństwa.


Nauczycieli nie uprzedzono jednak jakich będą mieli “uczniów” mówiąc im tylko, że będzie to “trudna młodzież” i apelując do nich aby sami poradzili sobie z tym problemem “używając zdrowego rozsądku”.

Niestety, w tym przypadku rozsądku zabrakło samym władzom, które wpuściły terrorystów do szkół, a kiedy jedna z nauczycielek otwarcie zapytała policję, czy są to byli bojownicy ISIS – odmówiono jej odpowiedzi.


Ofiarami ich brutalnych ataków seksualnych padają też francuskie uczennice. W klasach toczą się nieustanne walki na pięści, narkotyki są jawnie sprzedawane w czasie lekcji, a po ich zakończeniu nauczyciele uciekają korytarzami przed ścigającymi ich muzułmanami.


“Dłużej już nie wytrzymamy. Ogłaszamy strajk i niech władze coś z tym zrobią” – zapowiedzieli doprowadzeni do rozpaczy nauczyciele. Wiedzą, że władze nie zechcą usunąć tych bandytów ze szkół, ale mają nadzieję, że zatrudnieni zostaną przynajmniej ochroniarze upoważnieni do rewidowania uczniów i zamontowane kamery monitoringu, aby identyfikować tych, którzy biją nauczycieli.

Witajcie w Europie A.D. 2018.

Reporters.pl

Czytane w tym tygodniu

To dziś jest na TOP-ie!

To najczęściej czytacie!

Obserwuj tę stronę
FollowFollowFollow