Szok! Co trzeci muzułmański uczeń w Niemczech chce zginąć w dżihadzie. Połowa popiera zamachy

By Dział: Przestępczość i Terror Społeczeństwo | 11 stycznia 2018

Ale władze Niemiec dalej ślepo wierzą w “integrację muzułmańskich imigrantów”.

Opublikowane przez “Die Welt” wyniki badań przeprowadzonych przez niemieckiego kryminologa Christiana Pfeiffera są przerażające. Wynika z nich, że aż 29,9 proc. muzułmańskich uczniów w Dolnej Saksonii jest gotowych zbrojnie walczyć i zginąć za islam.

Blisko połowa ankietowanych młodych muzułmanów uważa też, że zamachy terrorystyczne to dobra metoda walki o stworzenie Państwa Islamskiego. Wojnę jako metodę walki o islam popiera 8 proc. Z kolei 27,4 proc. uważa, że prawo szariatu jest znacznie lepsze niż niemieckie, gdyż karze związki pozamałżeńskie i homoseksualizm.

Niemal co piąty muzułmański uczeń (18,6 proc.) zgodził się ze stwierdzeniem: “Obowiązkiem muzułmanina jest walka z niewiernymi i rozprzestrzenienie islamu na cały świat”. 17,7 proc. uważa, że “wrogów islamu trzeba karać z całą surowością”.


Poproszony o komentarz do tych badań rzecznik Ministerstwa Kultury i Edukacji Niemiec był zbyt zaszokowany aby powiedzieć cokolwiek sensownego. Zdołał tylko wydusić z siebie, że “w Dolnej Saksonii potrzebne są działania prewencyjne”. “Walczymy z radykalizacją wśród uczniów w szkołach od najmłodszego wieku” – zapewnił.

Obłuda tego komentarza polega na tym, że przedstawiciel władz stara się stworzyć wrażenie jakoby z jakichś tajemniczych przyczyn masowe poparcie muzułmańskiej młodzieży dla islamskiego terroryzmu miało miejsce tylko w tym jednym niemieckim landzie, a w pozostałych – nie, co oczywiście jest bzdurą.


Tymczasem austriacka prokuratura podała właśnie, że zatrzymany tam terrorysta zeznał, iż samobójczego zamachu bombowego na Jarmark Bożonarodzeniowy w niemieckim Ludwigshafen miał dokonać 12-latek! Do masakry nie doszło tylko dlatego, że bomba domowej roboty nie eksplodowała – podaje Voice od Europe.


Wkrótce zagrożenie terrorystyczne ze strony muzułmańskich dzieci i młodzieży będzie w Niemczech jeszcze wyższe. “Die Welt” podał właśnie, powołując się na służby bezpieczeństwa, że do kraju wróci wkrótce ponad 100 dzieci dżihadystów z Państwa Islamskiego “o różnym stopniu zradykalizowania”.

Reporters.pl

Czytane w tym tygodniu

To dziś jest na TOP-ie!

To najczęściej czytacie!

Obserwuj tę stronę
FollowFollowFollow