Oto 17-letnie dziecko. Dźgnęło nożem bo “lubi mordować policjantów” (FOTO)

By Dział: Przestępczość i Terror | 13 stycznia 2018

Jakie dziecko? To dorosły facet – zdumiewa się rodzina imigranta z Maroka, który postanowił polować na policjantów w Szwecji.

W dniu 30 sierpnia ub. roku Muhammad Hussaini poszedł do supermarketu w Tyresö i kupił wielki nóż kuchenny. Następnego dnia udał się z nim na demonstrację zorganizowaną przez lewaków i imigrantów na Medborgarplats w Sztokholmie przeciwko deportacji grupy Afgańczyków – podają szwedzkie portale Fria Tider i Nyheter Idag.

Tam upatrzył sobie dwóch policjantów pilnujących porządku – Teda Erikssona i Marcusa Eberhardssona. Podkradł się do nich od tyłu i zaatakował. Ugodził pierwszego z nich nożem w szyję, a następnie próbował uciec, ale został schwytany przez drugiego. Teraz stanął przed sądem, gdzie twierdzi, że w chwili tego ataku był niepełnoletni.


We wniosku azylowym Muhammad podał, że ma 17 lat, a szwedzkie służby imigracyjne udały, że w to wierzą. Jednak od początku było z nim coś nie tak, skoro już wcześniej trafił na leczenie na oddziale psychiatrii dzieci i młodzieży.

Tam przyznał się dr Karin Hedberg, że w rzeczywistości ma 25 lat. Również jego przebywająca w Iranie rodzina, z którą lekarka się skontaktowała potwierdziła, że jest dorosły. Niezależne szwedzkie media podejrzewają, że może on mieć nawet 30 lat, ale policja zapewnia, że “najwyżej 20”.


W czasie przesłuchania Muhammed Hussaini przyznał, że zaatakował funkcjonariusza, gdyż “lubi mordować policjantów”. Oprócz usiłowania zabójstwa ciążą też na nim inne zarzuty dotyczące przestępstw, które popełnił na swoich ziomkach – imigrantach.


Tymczasem mainstreamowe media szeroko rozpisują się o jego “trudnej przeszłości”, “problemach” i zapewniają, że “czuje się teraz bardzo, bardzo źle”, starając się wzbudzić do niego sympatię. Prokuratura żąda deportowania go ze Szwecji, ale – uwaga – tylko na 10 lat.

Reporters.pl

Czytane w tym tygodniu

Sorry. No data so far.

To dziś jest na TOP-ie!

To najczęściej czytacie!

Obserwuj tę stronę
FollowFollowFollow