Murzyni roznoszą w drobny mak sklepy H&M! Obrazili się za bluzę z małpą (WIDEO)

By Dział: Przestępczość i Terror Społeczeństwo | 13 stycznia 2018

Totalna demolka.

Bandy rozwścieczonych Murzynów zaatakowały sklepy znanej szwedzkiej sieci odzieżowej H&M w Afryce Południowej, mszcząc się za wypuszczenie na rynek bluzy z napisem “Najfajniejsza małpa w dżungli”, którą w reklamie tej sieci ma na sobie murzyński chłopiec.

Agresywni czarnoskórzy z quasi-terrorystycznej lewackiej organizacji Bojownicy o Wolność Ekonomiczną wdarli się m.in. do klepów H&M w Johannesburgu i prowincji Gauteng, przewracając stoiska i manekiny, drąc ubrania i skandując antyrasistowskie hasła. Przerażeni klienci uciekli w popłochu – podaje Daily Express.


Spanikowane kierownictwo H&M przeprasza za reklamę z małpą, ale rzecznik murzyńskich lewaków Mbuyiseni Ndlozi mówi, że już za późno na przeprosiny. “Czas przepraszania za rasizm minął. Teraz czas na konsekwencje” – grozi. Murzyńskich zadymiarzy nie powstrzymują nawet apele matki chłopca, który pozował w “bluzie z małpą”, Terry’ego Mango.

Wszystko wskazuje więc, że sieć H&M będzie chyba musiała pożegnać się z afrykańskim rynkiem. Policja spokojnie “monitoruje” demolkę, ale nikogo jeszcze nie zatrzymała. A nam, kiedy patrzymy na to spustoszenie, wcale się nie wydaje, że to są “najfajniejsze małpy w dżungli”.Zobacz także: Sztuczna Inteligencja jest rasistką! Nie potrafi odróżnić goryli od Afrykanów.

Reporters.pl

Czytane w tym tygodniu

Sorry. No data so far.

To dziś jest na TOP-ie!

To najczęściej czytacie!

Obserwuj tę stronę
FollowFollowFollow