Rząd Szwecji pomaga mordować chrześcijan! Wydadzą Irankę na śmierć (FOTO)

By Dział: Społeczeństwo W popularnych | 15 stycznia 2018

Szwedzki “humanitaryzm”: dżihadystów witają z otwartymi ramionami. Chrześcijankę pomogą zgładzić.

Uciekinierka z Iranu, która przyjęła chrześcijaństwo, zostanie przez władze Szwecji deportowana do Iranu, gdzie czeka ją kara śmierci za zdradę islamskiej wiary. Aideen Strandsson usłyszała od szwedzkich urzędników imigracyjnych: “To nie nasz problem, że się ochrzciłaś. To twój problem”. Jej wniosek azylowy odrzucono.

Kobieta przybyła do Szwecji w 2014 r. Pewnej nocy przyśnił jej się Jezus i natychmiast postanowiła porzucić islam i ochrzcić się. Prawnicy ostrzegają, że za apostazję czeka ją w Iranie najwyższy wymiar kary, a wcześniej w więzieniu z pewnością będzie gwałcona – podaje Voice of Europe.

Tymczasem Genewska Konwencja Praw Człowieka mówi wyraźnie: “uchodźca nie może być wydany państwu, gdzie jego życiu lub wolności grozi poważne niebezpieczeństwo”. Władze Szwecji masowo i fałszywie używają tego argumentu przyjmując muzułmańskich imigrantów ekonomicznych, ale chrześcijankę postanowili potraktować z całą surowością.


Co więcej – Aideen należy do tych niezwykle rzadkich przypadków, kiedy imigrantka rzeczywiście jest świetnie wykształcona, zaradna i chce pracować – znany koncern Ericsson natychmiast zaproponował jej stanowisko developera technologii.

Niestety, władze Szwecji nie pozwoliły jej zatrudnić, gdyż “przebywa w kraju nielegalnie”. Poprosiła więc o wydanie jej przynajmniej czasowego pozwolenia na pracę, ale i tego jej odmówiono. Pomimo wysokich kwalifikacji nie ma więc z czego się utrzymać.


Trudno oprzeć się wrażeniu, że władze Szwecji traktują jej przejście z islamu na chrześcijaństwo jako straszną zbrodnię i najwyraźniej postanowiły się na niej za to zemścić wydając ją na pewną śmierć.


W tym samym czasie lewackie władze w Sztokholmie masowo przyjmują setki tysięcy prymitywnych, leniwych i fanatycznych muzułmańskich nierobów, którzy w ogóle nie chcą pracować i zamierzają ich utrzymywać z zasiłków do końca życia.

Co więcej – z otwartymi rękami przyjmują też zbrodniarzy z Państwa Islamskiego i na koszt podatnika fundują im domy, darmową naukę, prawo jazdy i umarzają zaciągnięte przez nich wcześniej kredyty.

Osiedlają ich zatajając przed lokalnymi mieszkańcami terrorystyczną przeszłość tych ludzi. Szwedzka minister ds. kultury i demokracji Alice Bah Kuhnke zapewnia, że powracający z wojny bojownicy ISIS “zostaną zintegrowani ze społeczeństwem”.

Jest jednak szansa na uratowanie chrześcijanki Aideen z rąk irańskich oprawców i szwedzkich czerwonych morderców zza biurka. Kiedy tę szokującą sprawę nagłośniły niezależne media, ujęły się za nią władze Węgier, które natychmiast zaoferowały jej azyl polityczny w ich kraju.

“Bronimy Węgier przed inwazją imigrantów, ale ratujemy prawdziwych uchodźców, których życie jest zagrożone z powodu wyznawanej przez nich religii” – oświadczył węgierski wicepremier Zsolt Semjén na stornie internetowej rządu. “W odróżnieniu od muzułmanów, chrześcijanka doskonale zintegruje się z naszym społeczeństwema” – zapewniają władze w Budapeszcie.

Reporters.pl

Czytane w tym tygodniu

Sorry. No data so far.

To dziś jest na TOP-ie!

To najczęściej czytacie!

Obserwuj tę stronę
FollowFollowFollow