Niemce w krzakach puściły nerwy. “Nie wytrzymuję już ze strachu! Mam chodzić z nożem?” (WIDEO)

“Nie chcę zostać dźgnięta! Nie chcę zostać zabita! Nie chcę zostać zgwałcona!”

“Nie mogę już wytrzymać życia w tym ciągłym strachu. Jestem już nerwowym wrakiem. Myślę, że wy też” – zwraca się na YouTubie mieszkanka niemieckiego miasta Bottrop do swoich rodaków, wzywając ich do wyjścia na ulice w proteście przeciwko imigranckiej przemocy.

Ale – co ciekawe – kobieta ani razu nie używa słów “imigranci”, czy “muzułmanie”, nie chcąc zapewne zostać okrzyknięta “rasistką”. Mimo to, jej nagranie jest raz po raz brutalnie usuwane z YouTuba, choć pojawia się ponownie.

Jej rozpacz jest autentyczna. “Kobiety są atakowane nożami. Nasi mężczyźni i chłopcy są bici. Nie chcę zostać dźgnięta nożem! Nie chcę zostać zabita! Nie chcę zostać zgwałcona!” – wykrzykuje kobieta.


“Kiedy gdzieś wychodzę to zastanawiam się, czy zabrałam gaz pieprzowy. A może powinnam zabierać ze sobą nóż?” – pyta zdesperowana Niemka i skarży się, że ludzi nie chroni już ani policja, ani politycy, a rodowici Niemcy są spychani na margines.

“My – kobiety jesteśmy zamykane w klatkach. Mówią nam, żebyśmy przestały uprawiać jogging bo mogłoby to być “błędnie odebrane przez pewnych ludzi” – mówi. Chodzi, oczywiście, o masowe ataki imigrantów na biegające kobiety. Czytaj: Niemiecki “układ dwójkowy”. Po ulicach tylko parami. Imigrant atakuje? Nie broń się!


“Chcą, żebyśmy wierzyli, że nadal wszystko jest w porządku. To kłamstwo i mam tego kompletnie dość. Chcemy tu żyć tak, jak żyliśmy wcześniej. Gdzie się podziały nasze pieniądze? Dlaczego obywatele już nie dostają tyle, co wcześniej?” – pyta kobieta i zapowiada demonstrację w Bottrop. “Ludzie, to nasza ostatnia szansa, nie chcemy tu mieć Sądu Ostatecznego!” – apeluje.


Reporters.pl

Czytane w tym tygodniu

Sorry. No data so far.

To dziś jest na TOP-ie!

To najczęściej czytacie!

Obserwuj tę stronę
FollowFollowFollow