Naga muzułmańska samo-chłosta na ulicach Niemiec! Miasto jest już ich (WIDEO)

Taki szokujący widok można teraz zobaczyć co roku na ulicach Bonn.

Setki, a obecnie chyba już tysiące muzułmańskich szyitów w biały dzień wychodzą w niedzielę z nagimi torsami na ulice miasta i walą się w nie pięściami, a czasem także chłoszczą się po plecach nożami na sznurkach, aby uczcić swojego pierwszego imama Alego.

Był on synem stryja Mahometa i został zamordowany mieczem w meczecie. Wiele odłamów islamskich uważa go za półboga, a czasem wręcz za Boga ważniejszego od Mahometa, którego był także zięciem.

Od tego bicia się z całej siły w nagie klaty, zaczynają one im puchnąć, a niejeden z uczestników tego barbarzyńskiego obrzędu ma nawet łzy w oczach z bólu. Plecy niektórych z nich są pokryte bliznami od noży. Na to wspólne “walenie się” przyjeżdża do Bonn wielu muzułmańskich “pielgrzymów” z Włoch, Hiszpanii, Anglii, Grecji, a nawet z Pakistanu” – podaje General Anzeiger.


Niemieccy przechodnie patrzą na to ze zdumieniem, zaskoczeniem i strachem. Chyba właśnie w takich momentach dociera do nich najdobitniej, że nie są już gospodarzami we własnym kraju i mieście. Policja stoi i ochrania.

Niektórzy Niemcy cierpiący na lewackie skrzywienie mózgu są natomiast wręcz zachwyceni tym szokującym “religijnym” widowiskiem. “To bardzo interesujące. To, że szyici mogą to czynić publicznie, jest dla mnie całkowicie w porządku. To oznaka tolerancji w Bonn” – mówi cytowana przez gazetę niejaka Laura Bessendorf.


Wielu Niemców nie podziela jednak tego zachwytu i z lękiem patrzy na całkowicie obcy europejskiej kulturze nagi i brutalny muzułmański obrzęd. Czują niesmak i obrzydzenie. Poniższe nagranie pochodzi z lipca 2016 r. i naprawdę robi wrażenie.


Reporters.pl

Obserwuj tę stronę
FollowFollowFollow