Imam w Australii: “Możesz codziennie zabijać i gwałcić dzieci!” (WIDEO)

A mainstreamowe media i liberałowie nadal będą nam wmawiać, że islam to “religia pokoju”.

“Możesz codziennie mordować, gwałcić dzieci i popełniać każde zło. Ale jeśli pomodlisz się do Allaha, to wszystko nie ma znaczenia. W jego oczach i tak jesteś lepszy od tych, którzy nigdy nikogo nie zamordowali, ani nie zgwałcili, ale nie modlą się do Allaha” – takie przesłanie serwuje w swoim “nauczaniu” jeden z muzułmańskich imamów w Australii.

I bynajmniej nie on jeden. Takich “przewodników religijnych” jest tam wielu, a Wielki Mufti – najwyższy przywódca duchowny sunnitów bynajmniej tych imamów nie potępia i uznaje ich działalność za zgodną z doktryną islamu.

Muzułmańska młodzież w Australii kładzie się spać i wstaje rano mając w uszach te wskazówki. Czy można się potem dziwić zalewowi zbrodni dokonywanych przez muzułmańskich imigrantów w tym kraju? Przecież wystarczy, że pomodlisz się do Allaha i możesz nadal czynić wszelkie zło.


Australijskie władze bez przeszkód pozwalają na działalność tych imamów. Nikt ich nie deportuje, ani nie wytacza im procesów. A jeśli ktoś ośmieli się publicznie skrytykować takie nauczanie – natychmiast zostaje okrzyknięty “islamofobem”.

Tymczasem to co widzimy i słyszymy na tym filmie to zło w czystej postaci. To nie tylko nie jest żadna “religia pokoju”, ale w ogóle nie religia. To wezwanie do zbrodni i usprawiedliwienie największych przestępstw jakie człowiek może popełnić.


Szokujące nagranie wystąpienia imama z Australii ujawnił na Facebooku Mohammad Tawhidi – znany muzułmański działacz społeczny z tego kraju, który ostro potępia takie zbrodnicze nauczanie i dlatego został już dawno wyklęty zarówno przez islamistów, liberalne media, jak i lewaków na całym świecie.


Czytaj także: Muzułmanin ma dość lewackiego kłamstwa: “Islam jest skażony!” (WIDEO).

Reporters.pl

Czytane w tym tygodniu

Sorry. No data so far.

To dziś jest na TOP-ie!

To najczęściej czytacie!

Obserwuj tę stronę
FollowFollowFollow