Twierdzi, że ma 9 lat. Uniknie kary za molestowanie 3 dziewczynek? “Transwiekofobia”

By Dział: Przestępczość i Terror Społeczeństwo | 28 stycznia 2018

Nowy “postępowy” sposób lewicy na uniewinnienie każdego przestępcy.

38-letni Joseph Roman z Chicago, który został oskarżony o molestowanie seksualne trzech małych dziewczynek, chce uniknąć odpowiedzialności karnej twierdząc, że jest “trans-age”, czyli 9-letnim chłopcem uwięzionym w ciele dorosłego mężczyzny – donosi Chicago Tribune.

Jego ofiary miały 6-8 lat. Był przyjacielem ich rodzin, które przez pewien mieszkały u niego. Wykorzystał tę okazję aby dokonywać swoich zboczonych czynów w nocy, kiedy rodzice spali. W przypadku drugiej rodziny matka, która pracowała na nocną zmianę, powierzała mu opiekę nad swoją córką.

W czasie przesłuchania Joseph Roman przyznał wprawdzie, że molestował seksualnie te dziewczynki w latach 2015-2017, ale mimo to jest niewinny, gdyż on sam jest tylko 9-letnim chłopcem. Twierdzi, że jest “trans-age”, czyli mimo posiadania ciała 38-latka, nadal jest dzieckiem.


Ciekawe co na to policyjni psychiatrzy? Czy rzeczywiście stwierdzą, że skoro ktoś psychicznie czuje się dzieckiem to nie może odpowiadać przed sądem jak dorosły? A może w ogóle zabronią zbadania jego “psychicznego wieku” bo to “narusza jego prywatność”?

Zgodnie z lewicową logiką w sprawie gender, wystarczy przecież, że ktoś powie, iż czuje się mężczyzną lub kobietą, żeby władze miały obowiązek natychmiast to uznać. Dlaczego więc nie przyjąć do wiadomości, że jeśli ktoś twierdzi, iż ma 9 lat, to właśnie tyle ma?


W takim przypadku policja powinna nie tylko natychmiast wypuścić tego pedofila na wolność, ale jeszcze go przeprosić i wypłacić mu odszkodowanie za to, że wsadziła tego “biednego chłopca” do aresztu. Uważacie inaczej? Jesteście więc “transwiekofobami”.


Reporters.pl

Obserwuj tę stronę
FollowFollowFollow