Niemiecka TV dla dzieci uczy imigrantów jak… rozpinać staniki!

Zdumiewający “film edukacyjny” wyemitował dziecięcy kanał KIKA – podaje Bild.

Ta stacja telewizyjna przeznaczona dla dzieci w wieku lat 3-13 już wcześniej “zasłynęła” z emisji programu promującego małżeństwa dorosłych muzułmańskich imigrantów z nieletnimi Niemkami. Teraz jednak zdecydowanie przebiła wszystkie swoje wcześniejsze “dokonania”.

W nadanym przez nią filmie instruktażowym widzimy trzech imigranckich chłopców rozpinających w ramach ćwiczeń stanik. Na tle codziennych doniesień o dokonywanych przez imigrantów gwałtach, atakach i mordach na tle seksualnym w całych Niemczech program ten wywołał spory szok i telewizja KIKA usunęła go właśnie ze swojej strony internetowej.

Ale jeszcze bardziej zdumiewa, że nagranie to oburzyło także środowiska lewackie. Zdaniem Inge Bell, szefowej największej niemieckiej organizacji feministek “Terre des Femmes” film jest “rasistowski”, gdyż sugeruje, że “tylko chłopcy pochodzenia imigranckiego mają problemy z rozpinaniem staników”.


W pełni się z nią zgadzamy. Przecież w czasie pamiętnego Sylwestra w Kolonii, a potem także w wielu innych miastach Niemiec imigranci nie raz dowiedli, że nie sprawia im to żadnego problemu. Ale program przeznaczony jest w końcu dla dzieci w wieku lat 3-13, więc pewnie uznano, że tych młodszych trzeba jednak podszkolić.

Reporters.pl


Czytane w tym tygodniu

Sorry. No data so far.

To dziś jest na TOP-ie!

To najczęściej czytacie!

Obserwuj tę stronę
FollowFollowFollow