Ojciec molestowanych prosi sąd o minutę rozmowy z pedofilem. I nagle… (WIDEO)

By Dział: Przestępczość i Terror W popularnych | 3 lutego 2018

Aż 265 młodych gimnastyczek gwałcił i molestował seksualnie lekarz – pedofil z Uniwersytetu Michigan.

Brutalne sceny rozegrały się na procesie pedofila Larry’ego Nassara w Eaton County w stanie Michigan. Przez wiele lat był on lekarzem uniwersyteckiej drużyny żeńskiej, ale leczył też małe gimnastyczki, koszykarki, piłkarki, łyżwiarki, pływaczki. Pod pozorem badań lekarskich wykorzystywał je seksualnie wmawiając im, że stosuje metodę “interwaginalnej korekcji”.

Jego proceder wyszedł na jaw kiedy oskarżyło go 150 kobiet. Teraz Detroit News pisze, że liczba ujawnionych ofiar wzrosła już do 265-ciu. Wśród nich były nawet 9-letnie dziewczęta, ale także starsze gimnastyczki, w tym z kadry olimpijskiej USA.

W czasie ostatniej rozprawy ojciec trzech z tych dziewcząt poprosił sąd o pięć minut rozmowy sam na sam z pedofilem. Kiedy sąd odmówił, poprosił o minutę. Gdy i to nie poskutkowało…


Jest jednak szansa, że lekarz – pedofil nigdy nie wyjdzie już z więzienia. W zeszłym tygodniu sąd skazał go na 175 lat za molestowanie 7-miu dziewcząt, a w grudniu dostał jeszcze 60 lat za dziecięcą pornografię.


Obecny proces w sprawie molestowania trzech kolejnych dziewcząt jest w toku, a zapewne nie będzie ostatni. Nie wiadomo zresztą jak długo Nassar przeżyje w więzieniu – więźniowie często sami wymierzają takim jak on sprawiedliwość.


Czytaj o nim więcej: Lubieżny lekarz “dokładnie zbadał” żeńską kadrę olimpijską USA. “Interwaginalna korekcja”.

Reporters.pl

Czytane w tym tygodniu

Sorry. No data so far.

To dziś jest na TOP-ie!

To najczęściej czytacie!

Obserwuj tę stronę
FollowFollowFollow