Gwałt za ścianami meczetu! Cztery razy w ciągu nocy

By Dział: Przestępczość i Terror | 3 lutego 2018

“Nie ma już dla mnie miejsca na tym świecie”.

O przerażającej zbrodni, której dopuścili się dwaj muzułmańscy “wojownicy nadziei” w brytyjskim Sheffield donosi Daily Star. Pierwszy z nich – 18-letni Ahmed Aquib podkradł się w nocy 1 kwietnia ub. roku do jednego z domów i zapukał w okno. W środku była 25-letnia kobieta. Rozbudzona, nie pomyślała i otworzyła. To ją zgubiło.

Ahmed sterroryzował ją pistoletem i wszedł do środka. Tam wymierzył broń w jej ojca i zmusił go by poszedł do drugiego pokoju, a następnie zgwałcił kobietę. Potem, trzymając ją cały czas na muszce, zmusił ją aby poszła z nim w kierunku miejscowego meczetu.

Tam czekał już jego 15-letni wspólnik, któremu Ahmed przekazał swoją ofiarę, a sam gdzieś zniknął. Kolega Ahmeda również ją zgwałcił pod ścianą meczetu, a potem zawlókł ją w pobliski zaułek i tam zgwałcił jeszcze raz. Potem kazał jej iść do domu.


Na tym jednak gehenna kobiety się nie skończyła. Kiedy bowiem wróciła do swojego mieszkania, czekał już tam na nią ukryty Ahmed, który zgwałcił ją jeszcze raz. “Jeżeli powiesz policji to wrócimy i urwiemy ci głowę” – rzucił na odchodne.

Sprawcy zostali jednak schwytani. Teraz sąd w Sheffield skazał Ahmeda na 15 lat więzienia, a jego nieletniego kolegę na 6 lat. Zgwałcona czterokrotnie w ciągu nocy kobieta jest jednak psychicznym wrakiem. Odeszła z pracy, wyprowadziła się z domu.


25-latka mówi, że zdarzenie to zrujnowało jej relacje z ojcem, który był w mieszkaniu kiedy była gwałcona. Dodajmy, że zaledwie trzy dni przed tym atakiem kobieta i jej ojciec przeżyli już jeden napad. Do ich mieszkania wdarli się uzbrojeni włamywacze, terroryzując ich i przeczesując dom w poszukiwaniu pieniędzy.


“Czuję, że nie ma już dla mnie miejsca na tym świecie. Nie ma już dla mnie miejsca nigdzie” – mówiła ofiara muzułmańskich gwałcicieli na rozprawie.

Reporters.pl

Obserwuj tę stronę
FollowFollowFollow