“Południowcy z Frankfurtu”. Przewrócili inwalidę na wózku i wlekli po chodniku! (WIDEO)

By Dział: Przestępczość i Terror W popularnych | 5 lutego 2018

Witajcie w “najbardziej wielokulturowym mieście Niemiec”.

Dwóch bandytów zaczaiło się na 37-letnio inwalidę Mario Zivkovica tuż przed drzwiami jego domu we Frankfurcie nad Menem. Musieli już od dawna obserwować swoją ofiarę. W końcu kilka dni temu zaatakowali. Rzucili się na niepełnosprawnego na wózku i usiłowali wyrwać mu torbę – donosi Voice of Europe.

“Nie chciałem puścić torby, więc przewrócili wózek i przez kilka metrów wlekli mnie po chodniku. Mam poranione kolana i łokieć” – pokazuje na nagraniu zaatakowany inwalida. Torby jednak nie puścił i w końcu napastnicy zrezygnowali – rzucili się do ucieczki i odjechali tramwajem, porzucając bezradnie leżącego na chodniku mężczyznę.

Na szczęście na pomoc przybiegli sąsiedzi – podnieśli wózek, pomogli inwalidzie dojść do siebie i wezwali pomoc medyczną i policję. Zivkovic opisuje napastników jako “mężczyzn o wyglądzie południowym”.


“Najgorsze jest to, że teraz się boję bo oni mogą zaczaić się na mnie ponownie. Trudno jest normalnie żyć w takich warunkach. Wszelkie granice zostały przekroczone” – przyznaje przygnębiona ofiara “południowców z Frankfurtu”.

Dodajmy, że jest to pierwsze duże miasto Niemiec, w którym muzułmańskich imigrantów jest już więcej niż rodowitych Niemców. Czytaj: Wymierający naród. Niemcy są już mniejszością we Frankfurcie!Reporters.pl

Czytane w tym tygodniu

Sorry. No data so far.

To dziś jest na TOP-ie!

To najczęściej czytacie!

Obserwuj tę stronę
FollowFollowFollow