Szwecja: gej Lady Cycusia uczy przedszkolaki: “Łamcie wszelkie normy społeczne!”

By Dział: Społeczeństwo W popularnych | 6 lutego 2018

W Malmö – europejskiej stolicy zbrodni – dzieci są też uczone, że “imigranci wcale nie są groźni”.

Para gejów przebranych za kobiety – tzw. Drag Queens – prowadzi w Bibliotece Miejskiej w Malmö szkolenia dla małych dzieci, zachęcając je by “eksperymentowały ze swoją płcią i nie stosowały się do żadnych norm społecznych” – donosi portal Breitbart.

Lady Cycusia i Panna Bezwstydna – takie imiona nosi na tych pogadankach małżeństwo gejów Stefan i Mats Anderson. “Jako biblioteka, która ma certyfikat LGBT chcemy aktywnie działać w tej dziedzinie, więc kiedy zaproponowano nam występy Drag Queens natychmiast się zgodziliśmy” – mówi z dumą rzecznik tej placówki Johan Björkwall.

Obaj geje mają już duże doświadczenie w seksualnej indoktrynacji dzieci – robili to wcześniej przy okazji parad gejowskich w Malmö. Teraz prowadzą zajęcia dla najmłodszych opłacani przez państwo. “Dzięki temu możemy być bliżej dzieci bo zazwyczaj widuje się nas tylko w telewizji, klubach nocnych i na paradach” – cieszy się gej Stefan.


“W czasie naszych pogadanek uczymy dzieci, że to bardzo ważne aby łamać wszelkie tabu i normy społeczne. Chcemy je nauczyć, że to świetnie kiedy nie ma żadnych ograniczeń” – mówi Anderson. Dodaje, że uprawia też z dziećmi różne “igraszki”, aby pokazać im, że LGBT jest fajne, że wszyscy są równi i że “nie trzeba bać się imigrantów bo wcale nie są oni niebezpieczni”.

Ciekawe ile z tych dzieci z Malmö, którym Lady Cycusia i Panna Bezwstydna robią dziś wodę z mózgu, zachęcając do ślepego ufania imigrantom i łamania wszelkich zasad, padnie w przyszłości ofiarami pedofilów, zbiorowych gwałtów i mordów? Ile skończy w psychiatrykach, zaćpa się na śmierć lub będzie do końca życia socjopatami cierpiącymi na zaburzenia osobowości?


Przy okazji portal Breitbart przypomina, że niedawno w niektórych przedszkolach, a nawet żłobkach w Londynie takie same Drag Queens uczyły 2-3 latki “jak nie popełniać zbrodni nienawiści”.


Z kolei w grudniu br. brytyjskie władze wydały wytyczne aby w szkołach podstawowych używać podręczników i materiałów dydaktycznych, które szczególnie promują osoby transseksualne, gdyż w ten sposób “zwalczane są uprzedzenia i społeczne stereotypy”.

Reporters.pl

Obserwuj tę stronę
FollowFollowFollow