Namiętna WF-istka z USA: “Zakaz seksu z nieletnimi łamie Konstytucję”

By Dział: Przestępczość i Terror Społeczeństwo | 10 lutego 2018

Ciekawe kiedy wprowadzą prawo do gwałcenia dzieci?

Nauczycielka WF-u z Alabamy skazana na 12 lat więzienia za uprawianie seksu z dwoma swoimi uczniami, zaskarżyła ten wyrok twierdząc, że jest on “niekonstytucyjny” – donosi Daily Mail. 31-letnia Charli Jones Parker twierdzi, że nauczyciele nie powinni być bardziej karani za seks z nieletnimi niż przedstawiciele innych zawodów.

Parker była nauczycielką w prywatnej Chrześcijańskiej Akademii Pickens w Carrolton, gdzie uprawiała seks z dwoma 16-latkami. Sąd udowodnił jej odbycie co najmniej kilkunastu takich stosunków, ale mimo to złagodził wyrok, co oznacza, że faktycznie wyjdzie ona na wolność już po trzech latach.

Przy okazji wyszło na jaw, że jej mąż Jamie Franklin Parker – również WF-ista w tej szkole – także uprawiał seks ze swoimi nieletnimi uczennicami. Jego sprawa jest obecnie w toku.


Tymczasem skazana nauczycielka żąda całkowitego uniewinnienia i powołuje się na prawo stanu Alabama, zgodnie z którym seks z 16-latkami nie jest przestępstwem w przypadku przedstawicieli wszystkich innych profesji, oprócz właśnie nauczycieli, którzy zostali uznani za “zawód zaufania publicznego” i nie mogą sobie na to pozwolić.

Zdaniem Parker, narusza to konstytucyjną zasadę równego traktowania przez prawo wszystkich obywateli, niezależnie od ich zawodu. “Pracownicy szkół są niesprawiedliwie skazywani za to na karę więzienia, gdy w przypadku innych profesji grozi co najwyżej utrata pracy lub licencji” – uzasadnia jej adwokat Virginia Buck.


W innych stanach USA nauczyciel może trafić pod sąd nawet za seks z 18-latkami, o czym przekonała się niedawno 22-letnia nauczycielka – praktykantka ze stanu  Connecticut, która utrzymywała takie relacje ze swoim o 4 lata młodszym uczniem.


Reporters.pl

Obserwuj tę stronę
FollowFollowFollow